Brat gwiazdora disco-polo debiutuje w telewizji. Będzie gospodarzem show

Karol Niecikowski rozpoczyna karierę w telewizji i powoli wychodzi z cienia starszego brata
Karol Niecikowski rozpoczyna karierę w telewizji i powoli wychodzi z cienia starszego brata Fot. Instagram/ Karol Niecikowski/Tomasz Niecik
Karol Niecikowski powoli wychodzi z cienia słynnego brata – Tomasza Niecika. Młodszy brat gwiazdora disco-polo nie będzie jednak śpiewać. Już niedługo zobaczymy go w roli prowadzącego program Polsatu "World of Dance".

Nie jest sławny, jak jego starszy brat i autor hitu disco-polo "Cztery osiemnastki", ale wszystko wkrótce może się zmienić. O Karolu Niecikowskim już za chwilę może być głośno. Współprowadzący tanecznego show "World of Dance", który niebawem zadebiutuje w Polsacie, zna się na tańcu jak mało kto.

34-letni Karol Niecikowski swoją przygodę z tańcem rozpoczął w wieku 14 lat. To właśnie wtedy zaczął trenować breakdance. Niecikowski jest współtwórcą i tancerzem grupy Fair Play Crew, która łączy różne style tańca ze skeczem, teatrem oraz musicalem. Dzięki tanecznej formacji założonej w Białymstoku miasto w północno-wschodniej Polsce zaczęto określać mianem "polskiej stolicy tańca".

#readyformore @worldofdance_polska @_roofisonfire_ @fairplaycrew_official

Post udostępniony przez Karol Niecikowski (@karolniecikowski)

Miłość Karola do tańca przełożyła się też na zorganizowanie edukacyjnego festiwalu tanecznego, podczas którego młodzi ludzie z Europy mogą pod okiem doświadczonych choreografów szlifować taneczne umiejętności. To jeszcze nie wszystko. Kilka lat temu Rafał wystąpił też w programie "You Can Dance– Po prostu tańcz".

Choć Karol ma już pewne doświadczenie sceniczne, rola prowadzącego będzie pierwszą w jego karierze. "World of Dance" poprowadzi wspólnie z Olgą Kalicką, młodą aktorką znaną z seriali "Na Wspólnej" czy "Plebania. "W programie będą starał się być dobrym gospodarzem, wsparciem i pomocą dla wszystkich uczestników. Wiem jak stresujący bywa moment przed występem, więc zrobię wszystko, by ich pozytywnie zmotywować" – mówił Niecikowski.

@worldofdance_polska MOJA NOWA KOLEŻANKA @olgakalicka

Post udostępniony przez Karol Niecikowski (@karolniecikowski)

O tym, jak młodszy brat Tomasza Niecika poradzi sobie w zupełnie nowej roli przekonamy się po wakacjach, bo właśnie wtedy rusza taneczny show Polsatu. Warto podkreślić, że poza Olgą Kalicką i Karolem Niecikowskim w programie zobaczymy też Edytę Herbuś , Michała Malitowskiego i Rafała "Roofi" Kamińskiego, znanego z show "You Can Dance" – w roli jurorów.
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie
Trwa ładowanie komentarzy...