Jak wyglądała kiedyś Dorota Wellman? Zdjęcia młodych gwiazd budzą niedowierzanie...

Na instagramowym profilu kiedysvsdzis znajdziemy spektakularne metamorfozy gwiazd.Kto przez ostatnie lata zmienił się najbardziej?
Na instagramowym profilu kiedysvsdzis znajdziemy spektakularne metamorfozy gwiazd.Kto przez ostatnie lata zmienił się najbardziej? Fot. Michał Mutor/ Agencja Gazeta
Metamorfozy zawsze są fascynujące. Ludzie uwielbiają podziwiać lub krytykować zmiany wyglądu u innych. Programy telewizyjne o przemianach od lat cieszą się niesłabnącą popularnością, a jeśli tylko zyskujemy szansę obserwować i komentować zmiany wyglądu u celebrytów, robimy to jeszcze chętniej. Instagramowy profil "kiedysvsdzis" takich okazji dostarcza regularnie.

Zawsze chętnie komentujemy zmiany fryzury znajomych na Facebooku (nie zawsze zgodnie z tym, co rzeczywiście myślimy), a jednym z częstszych tematów pojawiających się po szkolnych spotkaniach po latach jest to, kto ile przytył, schudł lub bardziej się postarzał. Kobiece kanały pełne są programów o metamorfozach, w których kobiety z kopciuszków zamieniane są w piękne księżniczki. O ile w stosunku do anonimowych ludzi zwykle jesteśmy bardziej pobłażliwi, to z osobami z show biznesu jest już trochę inaczej, co wielokrotnie widać w komentarzach na profilu "kiedysvsdziś".
Możemy tam zobaczyć metamorfozy takich gwiazd jak m.in. Anna Lewandowska, Ewa Chodakowska, Dorota Wellman czy polska power couple - Małgorzata Rozenek-Majdan i Radosław Majdan. Na przestrzeni lat zmieniło się każde z nich. U jednych są to różnice mniejsze, u innych większe, a niektórym zdjęciom trzeba się przyjrzeć naprawdę uważnie, aby uwierzyć, że na obydwu fotografiach jest naprawdę ta sama osoba.
Zestawieniami zdjęć wzbudzającymi spore emocje były te przedstawiające prowadzącą Projekt Lady oraz żonę Roberta Lewandowskiego. "Nie ma ludzi brzydkich, są tylko ludzie biedni" – to komentarz, który wielokrotnie pojawia się zarówno pod zdjęciem najbardziej znanej polskiej WAG, jak i Małgorzaty Rozenek. Rzeczywiście w obu przypadkach zmiana fryzury i zgryzu zdziałały cuda. Czy były to jedyne ingerencje w wygląd obu pań, wiedzą jednak tylko one.
Dużymi zaskoczeniami okazały się często niezauważane metamorfozy męskie i trzeba przyznać, że zostały przyjęte przyjemniej niż te kobiece. Przemiana i schudnięcie Radka Liszewskiego, popularnego artysty disco-polo, wywołała głosy niedowierzania, podobnie zresztą jak zdjęcie z młodości Popka. Długa blond czupryna Piaska przywołała z kolei wspomnienia szalonych lat 90. i czasów, w których artysta występował w popularnym niegdyś serialu "Złotopolscy".

Oglądanie i komentowanie cudzych metamorfoz wielu z nas sprawia przyjemność, o czym świadczy choćby niemal 100 tysięcy obserwatorów profilu "kiedysvsdzis". Warto go śledzić ze względu na regularną dawkę nowych zestawień, na których znajdziemy nie tylko polskich, ale i zagranicznych celebrytów. Co ciekawe, wśród zbioru zaskakujących metamorfoz pojawił się również prezydent Andrzej Duda.
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie
Trwa ładowanie komentarzy...