"Chcę brać to, co pani". Gessler pożegnała parówki – będzie reklamować coś innego

Magda Gessler to prawdziwy mistrz marketingu. Najpierw w sukces przekształciła swoje flagowe powiedzonko, teraz na warsztat wzięła swoją niesamowitą energię
Magda Gessler to prawdziwy mistrz marketingu. Najpierw w sukces przekształciła swoje flagowe powiedzonko, teraz na warsztat wzięła swoją niesamowitą energię Fot. Bartosz Bańska/ Agencja Gazeta
Magda Gessler, restauratorka znana z ogromnej energii i charyzmy, postanowiła zaskoczyć fanów i zaangażować się w kolejne przedsięwzięcie. Tym razem nie chodzi ani restaurację, ani o program telewizyjny, a o… suplementy diety. Już niedługo kupicie suplementy firmowane nazwiskiem restauratorki.


Po parówkach czas na zmianę
Jeszcze niedawno Magda Gessler była twarzą parówek "Besos", jednak kilka dni temu sieć obiegła informacja o tym, że ta współpraca dobiegła końca. Prowadząca "Kuchennych rewolucji” nie dała jednak długo czekać na ogłoszenie nowego produktu, którego będzie ambasadorką. Na swoim profilu na Facebooku opublikowała post, w którym poinformowała, że już niedługo każdy będzie mógł mieć tyle siły do działania, co ona.

Magda Gessler, podobnie jak Małgorzata Rozenek, reklamują coraz więcej produktów. O ile za ostatni "post ogrodniczy” na perfekcyjną panią domu spadły gromy, to wiadomość o suplementach diety Gessler spotkała się w większości z pozytywnymi reakcjami fanów. "Chcę brać to, co pani”, "Biorę w ciemno", "Jak od pani Magdy to wiadomo, że super!” - to tylko część z zachwytów, które znajdziemy pod postem.
Mistrzyni marketingu
Magdę Gessler można lubić lub nie, jednak nie da jej się odmówić wyrazistości. Bywa kontrowersyjna, a mimo to (a może dzięki temu) ludzie mają do niej zaufanie. Do nowej współpracy restauratorka podchodzi poważnie i jest nie tylko twarzą suplementów, ale brała również udział w dobrze poszczególnych składników, zatem - jak się wydaje - jest przekonana o ich faktycznym działaniu.

– Są próbowane na mnie i działają. Nie jest to tylko piękne opakowanie i coś w środku, lecz także coś we mnie. Rzeczywiście daje to rezultaty, że chce się żyć dobrze – powiedziała Gessler w rozmowie z agencją Newseria.

Trzeba przyznać, że restauratorka, mimo swoich 64-lat, ma energię większą niż niejeden dwudziestokilkulatek. To kolejny raz, kiedy Gessler przekształca w marketingowy sukces coś, o czym prawdopodobnie nikt inny by nie pomyślał. Zważywszy na jej ogromną popularność i wierne zastępy fanów, suplementy diety mogą okazać się kolejnym strzałem w dziesiątkę.
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie

Oceń ten artykuł:

Trwa ładowanie komentarzy...
MAMA:DU 0 0Ją okrzyknięto "babą od zboków", jej uczniów "zboczonymi". Psycholożka zdradza, co robi na WDŻ
0 0Podstawowy argument antyszczepionkowców obalony! Prawnik wyjaśnia najprościej, jak się da
0 0Wypijają 18 l mleka na śniadanie. Liczba porodów 44-latki zadziwia, a wkrótce kolejny

DZIEJE SIĘ

0 0"Gwarantuję, że idę do Sejmu". To on miał oddać mandat Piotrowiczowi
0 0Piotrowicz jednak nie trafi do Sejmu! PiS ucina spekulacje

POZNAJ DADHERO.PL

0 0Netflix grozi palcem – ta zapowiedź może oznaczać zmianę zasad na jakich korzystasz z serwisu
DADHERO.PL 0 0"Nie jestem Tonym Hawkiem..." Adam Malita, pionier deskorolki w Polsce, o sporcie i ojcostwie
0 0"World of Fire" z Wichłacz i Kotem. Serial BBC pokazuje wojenny koszmar nie tylko Polaków
WYWIAD 0 0Mierzy 122 cm i znacie ją z "Mam talent". Opowiada, dlaczego w "Na Wspólnej" nie ma niskorosłych