Wnuczka Millera znowu szokuje. Oto, w jakiej roli wystąpi na... zawodach MMA

Monika Miller nie raz udowodniła, że lubi prowokować. Ciało pokazywała już na Instagramie, teraz przyszedł czas na ring
Monika Miller nie raz udowodniła, że lubi prowokować. Ciało pokazywała już na Instagramie, teraz przyszedł czas na ring Fot. Instagram/ monicamiller_official
Monika Miller znana dotychczas ze spektakularnej metamorfozy, wyzywających zdjęć i wielu tatuaży, już niebawem zaprezentuje się w nowej odsłonie. Tym razem wnuczka Leszka Millera pojawi się na… gali MMA. W jakiej roli tam wystąpi?

Fame MMA to pierwsze tego typu zawody, w których udział wziąć mogą nie tylko profesjonalni sportowcy, ale i celebryci czy youtuberzy. Twarze znane z własnych kanałów i programów telewizyjnych typu reality-show zasiądą w loży vip, a część z nich sprawdzi się również w roli komentatorów. Zobaczymy tam m.in. uczestników programu "Ekipa z Warszawy", Maćka Dąbrowskiego prowadzącego kanał "Z dvpy" czy Stuu Bartona. Skąd wzięła się tam Monika Miller?

Wnuczka działacza SLD wystąpi na gali w roli… ring girl. Oznacza to po prostu, że podczas przerw w walkach będzie przechadzać się po ringu unosząc planszę z numerem kolejnej rundy. Towarzyszyć jej będą inne celebrytki - Esmeralda Godlewska i Ania „Mała” Aleksandrzak, znana z popularnego programu Warsaw Shore.
Monika Miller udowodniła już, że nie wstydzi się swojego ciała, a seksowne stroje, a przecież zwykle właśnie w takich występują ring girls, nie są jej straszne. Wnuczka byłego premiera bierze udział w sesjach zdjęciowych i zachwala zabiegi kosmetyczne na Instagramie. Bycie ring girl ma być chyba kolejnym etapem jej kariery, zmierzającej do niewiadomego punktu. Trudno stwierdzić, czy zbliżający się występ przybliży ją do stania się celebrytką z prawdziwego zdarzenia, bo o ile za oceanem bycie ring girl , w niektórych przypadkach, może być trampoliną do kariery, to jednak u nas jest to rola, na którą - poza show - nie zwraca się większej uwagi.
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie
Trwa ładowanie komentarzy...