Wendzikowska coraz częściej pokazuje nowego partnera na Instagramie. Kim jest tajemniczy Janek?

Anna Wendzikowska ogłosiła ostatnio, że jest w ciąży. Kim jest nowy partner gwiazdy?
Anna Wendzikowska ogłosiła ostatnio, że jest w ciąży. Kim jest nowy partner gwiazdy? Fot. Instagram.com/aniawendzikowska
Anna Wendzikowska chętnie dzieli się ze swoimi fanami swoim szczęściem. Ostatnio w jej mediach społecznościowych coraz odważniej pojawia się nowy partner. Kim jest Jan Bazyl?

Mimo że parą są od mniej więcej półtora roku, Anna Wendzikowska rzadko publikuje w mediach społecznościowych ich wspólne zdjęcia. Po okładkach z byłym partnerem i wywiadach, w których opowiadali o sile łączącego ich uczucia być może dziennikarka stwierdziła, że tym razem warto część spraw zachować tylko dla siebie.

Media społecznościowe nęcą, celebrytka długo nie wytrzymała. Po serii zdjęć, w których nowy partner pozostawał w cieniu i był raczej człowiekiem-zagadką, Wendzikowska zdecydowała się podzielić z fanami swoim szczęściem. Po informacji, że jest w ciąży, pokazała zdjęcie z wybrankiem serca, którym jest warszawski biznesmen, Jan Bazyl. O tym, jak się poznali, dziennikarka powiedziała w wywiadzie dla magazynu "Gala".
Jan Bazyl jest prezesem spółki inwestycyjnej oraz jest jednym z najlepiej opłacanych prezesów w Polsce. Anna straciła dla niego głowę, ale również jej córka, Kornelia, uwielbia nowego partnera mamy. Wendzikowska mówi o nim w samym superlatywach: "Jest mądry, interesujący, podróżuje, ma pasje". Zresztą niektóre pasje nawet ich połączyły: oboje lubią operę i wakeboard. Czy siła uczucia zwycięży z wątpliwościami i będziemy mogli podziwiać kolejną okładkę i wywiad, w którym para opowie o swoim uczuciu? Czas pokaże. Ale narodziny dziecka mogą być ku temu dobrą okazją.
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie
Trwa ładowanie komentarzy...