Internauci odkopali stare nagranie Joanny Kulig. 20 lat temu śpiewała w finale "Szansy na sukces"

20 lat temu Joanna Kulig zachwyciła widzów "Szansy na sukces" piosenką Grzegorza Turnaua
20 lat temu Joanna Kulig zachwyciła widzów "Szansy na sukces" piosenką Grzegorza Turnaua Fot. Screenshot YouTube
O Joannie Kulig od wielu tygodni głośno jest przede wszystkim w kontekście jej genialnej roli w filmie "Zimna wojna" Pawła Pawlikowskiego. Artystka, poza niewątpliwym talentem aktorskim, może pochwalić się również pięknym głosem, którym publiczność szansy na sukces zachwyciła już... 20 lat temu.


Kilka dni temu na InstaStories aktorka zaśpiewała fragment utworu Grzegorza Turnaua "Między ciszą a ciszą". Jednocześnie poinformowała obserwatorów, że to właśnie ten utwór 20 lat temu zaprowadził ją do finału "Szansy na sukces", w którym ostatecznie zajęła trzecie miejsce. Kulig już jako 16-latka zaskakiwała wrażliwością, dojrzałością i nietuzinkowym głosem, który dziś, po sukcesie "Zimnej wojny", zachwyca jeszcze mocniej.
Występ w filmie Pawła Pawlikowskiego może otworzyć Joannie Kulig do międzynarodowej kariery aktorskiej. Przypomnijmy, że jej rolą zachwycała się sama Julianne Moore, a jej nazwisko pojawiało się często w kontekście nagrody za najlepszą kobiecą rolę spośród wszystkich festiwalowych filmów. Dzięki ogromnym możliwościom aktorka może zaistnieć nie tylko w świecie filmu, ale również muzyki.
Talent muzyczny Joanny Kulig został już doceniony m.in. przez redakcję polskiej edycji prestiżowego magazynu modowego "Vogue". Podczas uroczystej kolacji, organizowanej przez prestiżowe wydawnictwo, artystka wystąpiła jako gwiazda wieczoru. Ubrana w klasyczny czarny garnitur, zaczarowała gości swoim głosem, przy akompaniamencie doskonałego pianisty młodego pokolenia Marcina Maseckiego .
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie

Oceń ten artykuł:

Trwa ładowanie komentarzy...
0 0O pracy w tym miejscu marzą setki osób. Tylko oferta dla stolarza wzbudziła drwiny
Bella Happy Pants 0 0Mniej powodów do zmartwień. 5 gadżetów – twoje dziecko będzie bezpieczniejsze
0 0Powiedzieli "sprawdzam". Oto, co się stało ze 100 obietnicami partii Kaczyńskiego
0 0Przestajemy wierzyć, że może być inaczej. Polacy wiedzą, kto wygra wybory
WYBORY2019 0 0Pozwolił powiesić plakaty kandydata PiS i teraz żałuje. "Popełniłem błąd i właśnie za niego płacę"
0 0Parodiował niepełnosprawnych? Pszoniak: Trzeba się puknąć w głowę!