Bachleda-Curuś nie zagra w serialu TVN! Wymowne oświadczenie na Instagramie

Ta wiadomość jest sporym zaskoczeniem. Kilka dni po ogłoszeniu obsady nowego serialu okazuje się, że główna aktorka rezygnuje z przyczyn osobistych.
Ta wiadomość jest sporym zaskoczeniem. Kilka dni po ogłoszeniu obsady nowego serialu okazuje się, że główna aktorka rezygnuje z przyczyn osobistych. Fot. Instagram.com/alicjabc oraz Instagram.com/magda_boczarska
Alicja Bachleda-Curuś nie wystąpi nowym serialu "Pod powierzchnią". Aktorka opublikowała właśnie oświadczenie, w którym tłumaczy powody swojej decyzji. Zamiast niej w serialu zobaczymy Magdalenę Boczarską.


Dosłownie parę dni temu informowaliśmy, że TVN rusza z produkcją nowego serialu zatytułowanego "Pod powierzchnią". W rolach głównych stacja obsadziła: Bartłomieja Topę, Łukasza Simlata, Marię Kowalską i Alicję Bachledę-Curuś, dla której miał to być wielki powrót do polskiego serialu i szansa na przypomnienie się rodzimej publiczności. Fani przyjęli informację pozytywnie, bo na co dzień mieszkająca w USA aktorka niezwykle rzadko pojawia się w polskich produkcjach (ostatnio w filmie "Pitbull. Niebezpieczne kobiety" w 2016 roku).

Informacja z ostatniej chwili jest taka, że Alicja Bachleda-Curuś nie wystąpi jednak w nowym serialu TVN-u. Aktorka zamieściła na swoim profilu na Instagramie oświadczenie, z którego wynika, że z udziału w serialu musi zrezygnować z przyczyn osobistych i rodzinnych. Całe oświadczenie można przeczytaj tutaj:
Wiadomo już, kto zastąpi Bachledę-Curuś. W roli głównej w "Pod powierzchnią" zobaczymy Magdalenę Boczarską. Dla aktorki będzie to już kolejna współpraca z TVN-em - zagrała m.in. barwną Sarę Daymer w "Drugiej szansie". "Cieszę się na maxa, że zobaczycie mnie od października w nowej, dużej i ważnej dla mnie roli. Będzie się działo!" – napisała na swoim Instagramie Magdalena Boczarska.

Zdjęcia do "Pod powierzchnią" ruszają w lipcu i będą realizowane w Płocku. Za scenariusz odpowiada Katarzyna Śliwińska-Kłosowicz (scenarzystka m.in. serialu "Diagnoza"), a reżyserował będzie Borys Lankosz. "Pod powierzchnią" to nie jedyny nowy serial, który zobaczymy jesienią w TVN. Stacja zdecydowała się wyprodukować również serial kryminalny "Pułapka", w którym zobaczymy m.in. Agatę Kuleszę, Joannę Kulig, Kingę Preis, Leszka Lichotę.
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie

Oceń ten artykuł:

Trwa ładowanie komentarzy...
0 0Pisał o "tęczowej zarazie". Stał się męczennikiem na prawicy
0 0Dlaczego wierzę Jarosławowi Kaczyńskiemu