#FreeMagdaGessler. Zmiana na profilu Gessler wzburzyła fanów

Magda Gessler słynęła z zabawnego prowadzenia Instagrama. Kiedy profilem zajął się ktoś inny, fani nie pozostali obojętni
Magda Gessler słynęła z zabawnego prowadzenia Instagrama. Kiedy profilem zajął się ktoś inny, fani nie pozostali obojętni Fot. Instagram/ magdagessler_official
Magda Gessler to jedna z najbarwniejszych osobowości w polskim show biznesie. Programy z jej udziałem stają się hitami, a jej powiedzonka wchodzą do codziennego użytku. Również profil gwiazdy na Instagramie był jedyny w swoim rodzaju i kiedy ostatnio wprowadzone zostały zmiany, fani nie kryli zawodu.

Od początku była sobą
Kanały social media znanej restauratorki od początku wzbudzały dużo emocji. Magda Gessler zasłynęła dość przypadkowymi postami, jednak jej zabawne teksty i urocza nieporadność wcale nie wzbudziły hejtu, a wręcz przeciwnie. Ludzie pokochali restauratorkę za autentyczność i dystans do siebie, a jej "Śpicie?" przeszło już do historii.

Instagram Magdy Gessler również był jedyny w swoim rodzaju. gwiazda nie do końca opanowała sztukę dodawania hashtagów, a wstawiane przez nią zdjęcia często pozbawione były upiększających filtrów czy śladów jakiejkolwiek edycji. Tym zdobyła serca wielu obserwatorów, dla których profil Gesller był miłą odskocznią od pięknych i sztucznych profili większości gwiazd.
Ludzie wolą autentyczność
Od pewnego czasu obserwatorzy zauważyli niepokojące zmiany. Na profil restauratorki dodawane są tylko ładne, dobrej jakości zdjęcia, a dodane do nich znaczniki są zapisane poprawnie. Wszystko jest dokładnie tak, jak powinno być, ale właśnie ta poprawność spowodowała niezadowolenie fanów, którzy od pewnego czasu apelują o powrót dawnej Magdy.
"Chcemy wiedzieć dlaczego te hashtagi są napisane poprawnie!", "Szkoda, że zabijacie jej kreatywność i osobowość", "Nie zmieniajcie jej" - to tylko kilka z głosów zawodu, które znajdziemy pod najnowszym zdjęciem Magdy Gessler. Uzupełnione są dziesiątkami komentarzy "freemagdagessler", będących apelem o powrót dawnego stylu pisania restauratorki.
Na razie postulaty zawiedzionych fanów pozostają bez odpowiedzi. Być może jednak uda się im wywalczyć powrót Magdy Gessler do osobistego prowadzenia Instagrama. Pięknych i idealnych profili w polskim show biznesie mamy pod dostatkiem. Autentycznych, naturalnych i przede wszystkim bardzo ludzkich - niestety wciąż zbyt mało.
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie
Trwa ładowanie komentarzy...