Blogerka podpadła tym zdjęciem na Instagramie. Fani: "Bądź dumna, że jesteś Polką"

Tym razem fanom Angeliki Muchy nie spodobało się coś więcej niż wystające żebra na zdjęciu.
Tym razem fanom Angeliki Muchy nie spodobało się coś więcej niż wystające żebra na zdjęciu. Fot. Instagram.com/littlemooonster96
Jedna z najpopularniejszych w Polsce blogerek, Angelika Mucha, zamieściła na Instagramie zdjęcie, na którym celebruje amerykańskie święto niepodległości. Jej obserwatorzy są zaskoczeni i zniesmaczeni.


Angelika Mucha, znana w sieci jako Little Mooonster 96, to w tej chwili jedna z najpotężniejszych influencerek. Na Instagramie zgromadziła więcej fanów niż mają np. Maffashion czy Jessica Mercedes. Trudno jednoznacznie określić, czym Angelika się zajmuje. Jej popularność w sieci ma swoje korzenie w grupach fanowskich związanych z Justinem Bieberem, jednak w tej chwili funkcjonuje już jako blogerka/influencerka.

W mediach społecznościowych Muchy pojawia się dużo treści lifestyle'owych, dlatego zobaczycie tam zarówno greckie wakacje Angeliki, jak i kremy, które dziewczyna poleca. Ostatnio pokazała również zdjęcie z okazji obchodów Dnia Niepodległości. 4 lipca, czyli w dniu, w którym cała Ameryka świętuje rocznicę ogłoszenia Deklaracji niepodległości, polska blogerka zamieściła zdjęcie w kostiumie kąpielowym z amerykańską flagą i opatrzyła to komentarzem, który ostatecznie rozwiał wątpliwości. Fani mieli jasność: to coś więcej niż zwykłe zdjęcie w kostiumie.
Pod postem pojawiło się sporo komentarzy, wytykających młodej blogerce ignorancję.
W przeciwieństwie do komentarzy dotyczących zbyt wystających żeber, na które blogerka zareagowała, do tych na temat świętowania amerykańskiego święta Angelika nie odniosła się.
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie

Oceń ten artykuł:

Trwa ładowanie komentarzy...
0 0Serial zachwycił miliony, mamy teraz film. "Downton Abbey" to idealny tytuł na jesień
Actina 0 0Stąd wyjdą przyszli zwycięzcy turniejów gamingowych. Dom marzeń każdego gracza
Kazar 0 0Przestaniecie tęsknić za latem. Wczesnojesienna kolekcja Kazar to kwintesencja stylu
0 0Po co PiS licencje dla dziennikarzy? Swoich nagrodzić, resztę ukarać
0 0Test przedsiębiorcy nie zdał egzaminu. Fiskus potwierdza ważną deklarację
WYWIAD 0 0W Sejmie się jej boją. Justyna Dobrosz-Oracz szczerze o "pościgach" za politykami
WYBORY2019 0 0Pierwszy sondaż prezydencki z Kidawą-Błońską! Zaskakujący wynik