Rozenek pokazała, jak ubrała się na koncert. Internauci: "W pewnym wieku nie przystoi"

Obserwatorzy Małgorzaty Rozenek-Majdan w większości nie akceptują stylizacji, które odbiegają od wizerunku gwiazdy w telewizji.
Obserwatorzy Małgorzaty Rozenek-Majdan w większości nie akceptują stylizacji, które odbiegają od wizerunku gwiazdy w telewizji. Fot. Instagram.com/m_rozenek
Małgorzata Rozenek pokazała zdjęcie stylizacji, w której wybrała się na koncert Guns'n'Roses. Internauci ostro skrytykowali jej wygląd.


Za każdym razem, gdy Małgorzata Rozenek-Majdan zamieszcza na Instagramie zdjęcie w odważnej stylizacji, internauci reagują emocjonalnie. Takie zdjęcia wywołują dużo reakcji i są zasięgową wodą na młyn mediów społecznościowych. Przy okazji na gwiazdę wylewa się jednak fala krytyki.

Nie od dziś wiadomo, że mąż Małgorzaty Rozenek, Radosław Majdan lubi mocne rockowe brzmienia. Były piłkarz kilka lat lat temu miał nawet swój zespół (The Trash), w którym był gitarzystą. Taka muzyka jest mu bliska, dlatego nikogo nie powinno dziwić, że chciał zobaczyć Guns’n’Roses na żywo.
Tym bardziej nie dziwi, że towarzyszyła mu Małgorzata Rozenek, która od pewnego czasu coraz skuteczniej zamienia się w rasową influencerkę, królową Instagrama. Małgorzata wie, że festiwale muzyczne i koncerty to również pretekst do pokazania się w specjalnie stworzonych na tę okazję stylizacjach.

A hitem od co najmniej dwóch sezonów są różowe włosy. Dlatego… Małgorzata postawiła na róż. Do tego - zgodnie ze stylem muzyki - dobrała mocną rockową stylizację, odważnie odsłaniającą zarówno brzuch, jak i nogi.

Kto z Was jedzie na @gunsnroses ? Z kim się widzimy?

Post udostępniony przez Małgorzata Rozenek-Majdan (@m_rozenek)

W komentarzach pod zdjęciem zawrzało. Internauci wytykają gwieździe zbyt dojrzały jak na taką stylizację wiek oraz to, że jest przecież prowadzącą programu, który uczy stylu i dobrego wychowania. Twierdzą, że jej nie przystoi.
Pojawiły się również porównania do Dody, byłej żony Radosława. Sporo komentarzy bierze gwiazdę w obronę. Sama Rozenek nie zabrała głosu w dyskusji.
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie

Oceń ten artykuł:

Trwa ładowanie komentarzy...
0 0O pracy w tym miejscu marzą setki osób. Tylko oferta dla stolarza wzbudziła drwiny
Bella Happy Pants 0 0Mniej powodów do zmartwień. 5 gadżetów – twoje dziecko będzie bezpieczniejsze
0 0Powiedzieli "sprawdzam". Oto, co się stało ze 100 obietnicami partii Kaczyńskiego
0 0Przestajemy wierzyć, że może być inaczej. Polacy wiedzą, kto wygra wybory
WYBORY2019 0 0Pozwolił powiesić plakaty kandydata PiS i teraz żałuje. "Popełniłem błąd i właśnie za niego płacę"
0 0Parodiował niepełnosprawnych? Pszoniak: Trzeba się puknąć w głowę!