Podróżuje i pracuje w ciąży. Fani zachwyceni formą Anny Wendzikowskiej

To druga ciąża Anny Wendzikowskiej. Dziennikarka czuje się świetnie, dużo podróżuje i realizuje się zawodowo.
To druga ciąża Anny Wendzikowskiej. Dziennikarka czuje się świetnie, dużo podróżuje i realizuje się zawodowo. Fot. Instagram.com/aniawendzikowska
Dziennikarka pokazała wymowne zdjęcie z planu swojego programu. Fani są zachwyceni. "Ciąża ci służy" – piszą.


Ciąża to bardzo indywidualna kwestia i bez wątpienia każda kobieta znosi ją inaczej. Anna Wendzikowska wydaje się prawdziwą szczęściarą - dziennikarka nie tylko pięknie wygląda, ale też nadal może sporo podróżować.

W ciągu tylko ostatniego miesiąca Wendzikowska odwiedziła Australię, Francję, Wielką Brytanię oraz Włochy, a także sporo podróżowała po Polsce. Jeśli wyjazdy nie są służbowe, dziennikarka podróżuje z partnerem, Janem Bazylem i z córką z poprzedniego związku.

Mimo że długie loty bywają naprawdę męczące, Wendzikowska zdaje się temu nie ulegać. W jej mediach społecznościowych zobaczycie dużo zdjęć z pięknych wojaży, co jakiś czas zamieszcza również zdjęcia z partnerem. Wendzikowska nie zwalnia tempa również w pracy.
Okazuje się, że dziennikarka realizuje właśnie kolejny sezon programu ”Dziewczyny z Hollywood” dla TVN Fabuła. Pochwaliła się zdjęciem z planu, na którym prezentuje spory już ciążowy brzuszek. Obserwatorki chwalą wygląd Wendzikowskiej i świetną formę.


W jednym z wywiadów dziennikarka wyznała, że sekretem jej wyglądu jest akceptacja siebie. – ”Dobrze jest czuć się dobrze we własnej skórze, ale to przychodzi z czasem (…) i płynie ze środka. Człowiek się bardziej uśmiecha, nie patrzy już na innych i nie myśli w kółko, że ktoś ma ładniejsze włosy lub dłuższe nogi” – powiedziała w rozmowie z wp.pl.
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie

Oceń ten artykuł:

Trwa ładowanie komentarzy...
0 0O pracy w tym miejscu marzą setki osób. Tylko oferta dla stolarza wzbudziła drwiny
Bella Happy Pants 0 0Mniej powodów do zmartwień. 5 gadżetów – twoje dziecko będzie bezpieczniejsze
0 0Powiedzieli "sprawdzam". Oto, co się stało ze 100 obietnicami partii Kaczyńskiego
0 0Przestajemy wierzyć, że może być inaczej. Polacy wiedzą, kto wygra wybory
WYBORY2019 0 0Pozwolił powiesić plakaty kandydata PiS i teraz żałuje. "Popełniłem błąd i właśnie za niego płacę"
0 0Parodiował niepełnosprawnych? Pszoniak: Trzeba się puknąć w głowę!