Paweł Deląg spotyka się z żoną senatora PO. Zostali przyłapani na kilku randkach

Paweł Deląg większą część roku spędza w Rosji. Od pewnego czasu jednak jeździ po Polsce ze sztuką "Być jak Elizabeth Taylor". To sprawiło, że mediom udało się podpatrzeć go na spotkaniu z Ewą Misiak.
Paweł Deląg większą część roku spędza w Rosji. Od pewnego czasu jednak jeździ po Polsce ze sztuką "Być jak Elizabeth Taylor". To sprawiło, że mediom udało się podpatrzeć go na spotkaniu z Ewą Misiak. Fot. Instagram.com/paweldelag
Paweł Deląg już kilka razy został przyłapany przez paparazzi na spotkaniach z piękną blondynką. Dość szybko wyjaśniło się, kim jest tajemnicza kobieta. To Ewa Misiak, żona Tomasza Misiaka, byłego senatora PO.


Ostatnio fotoreporterzy przyłapali Deląga i Misiak podczas spotkania w restauracji, ale były też wspólne wyjścia do parku, a nawet do sauny. Wiosną natomiast byli razem na Mazurach, ale - jak podkreśla w rozmowie z "Super Expressem" Ewa Misiak - nie był to romantyczny wyjazd we dwoje, a grupowy wypad w gronie znajomych.

Małżeństwo Misiaków zawarte zostało 9 lat temu, gdy Misiak był senatorem VII kadencji. Od pewnego czasu przechodzi kryzys, a do publicznej wiadomości docierają co jakiś czas nowe doniesienia. Ewa Misiak twierdzi, że mąż mieszka z inną kobietą, natomiast Tomasz Misiak - że żona zajmuje ich willę nielegalnie.

Wyjazdy takie jak ten na Mazury są dla żony byłego senatora formą oderwania się od problemów.

– Byliśmy tam w grupie kilkunastu osób. To byli ludzie, którzy mnie wspierają w trudnych chwilach i nie zalicza się do nich tylko Paweł. (…) Czy z relacji z Pawłem coś wyjdzie, czas pokaże, ale na razie nie mieszka on nawet w Polsce, bo ciągle jest w rozjazdach między Rosją, Ukrainą i Polską. Opowieści jakobyśmy byli już parą, są póki co mocno na wyrost – powiedziała w rozmowie z "Super Expressem" Misiak.


Aktor odpowiedział równie zagadkowo. – Panią Ewę znam krótko, ale bardzo cenię jako bizneswomen i jako kobietę, która ma wysokie wartości, ale nie jestem w relacji przyjacielskiej – powiedział Paweł Deląg.
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie

Oceń ten artykuł:

Trwa ładowanie komentarzy...
NATEMAT EXTRA 0 0“To jakby odbity człowiek”. Tutaj zachowały się ślady krwi powstańców
O TYM SIĘ MÓWI 0 0Rządy PiS nazywała reżimem. Ta Czeszka może napsuć krwi Kaczyńskiemu bardziej niż Timmermans
0 0Ziemiec winę za stan mediów przerzuca na widzów. "Nie chcą wyważonego stylu"