Uwielbiają go gwiazdy i pasuje każdej buzi. Tego koloru włosów najczęściej szukamy w Google

Ten kolor włosów jest najczęściej wyszukiwany przez Google
Ten kolor włosów jest najczęściej wyszukiwany przez Google Fot. Instagram/ Sarah Jesssica Parker/ Khloe Kardashian
Był już różowy na włosach, tęczowy, czy truskawkowy blond. Jak się okazuje, internautki zamiast eksperymentów z kolorem włosów, stawiają na klasykę. To właśnie jeden z klasycznych odcieni jest najczęściej wyszukiwany w Google. O który dokładnie chodzi?


Według statystyk Google, najczęściej wyszukiwanym kolorem włosów w internecie jest jasny brąz z akcentami blond. Ten odcień jak mało który jest uniwersalny i pasuje niemal każdej buzi, niezależnie od wieku, czy karnacji.

Wszystko dzięki połączeniu tych dwóch kolorów. Jasny brąz i blond pasemka tworzą ciepłą i pełną blasku mieszankę. Nie dość, że rozświetla twarz, to w dodatku nadaje jej subtelny, leciutko opalony odcień. Brąz i blond bardzo dobrze będzie pasować zarówno blondynkom o delikatnej, jasnej karnacji, jak i opalonym brunetkom.

Warto podkreślić, że kolory dobierane są indywidualnie do każdej buzi. Odcień brązu może być ciemniejszy lub też wpadać w blond. To samo dotyczy blond pasemek, które mogą być wyraziste lub delikatne. Posiadaczki tego odcienia cenią go za to, że można go na wiele sposobów modyfikować i łączyć jaśniejsze i ciemniejsze tonacje.

Mama last night @jlo #jenniferlopez #jlo

Post udostępniony przez Jennifer Lopez (@jlovibes)

Jasny brąz z delikatnym akcentem blond pokochały nie tylko zwykłe zjadaczki chleba, ale też gwiazdy. Ten kolor nosi m.in. Sarah Jessica Parker, Jennifer Aniston oraz Jennifer Lopez. Styliści fryzur zachęcają, żeby go nosić również dlatego, bo potrafi odmłodzić.
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie

Oceń ten artykuł:

Trwa ładowanie komentarzy...
NATEMAT EXTRA 0 0“To jakby odbity człowiek”. Tutaj zachowały się ślady krwi powstańców