Polska top modelka poszła na całość. Pokazała nagie pośladki na Instagramie

Magdalena Frąckowiak uwielbia prowokować na Instagramie
Magdalena Frąckowiak uwielbia prowokować na Instagramie Fot. Instagram/Magdalena Frąckowiak
Magdalena Frąckowiak jest coraz odważniejsza na Instagramie. Polska top modelka od jakiegoś czasu publikuje gorące zdjęcia w sexy stylizacjach. Teraz przesunęła kolejną granicę i błysnęła nagimi pośladkami. Czy to już przesada?

34-letnia Magdalena Frąckowiak zawsze lubiła prowokować. Nigdy też nie miała problemu z pokazywaniem swojego ciała. Jeszcze bardziej odważna stała się, gdy na Instagramie dla żartów zaczęła nagrywać wideo ze słowem przewodnim "bitch"

Później wpadła na pomysł, aby kontrowersyjne cytaty z filmików przenieść na t-shirty. Za pomocą zdjęć na granicy dobrego smaku wypromowała swój pomysł na biznes. Teraz poszła o krok dalej. Na jej profilu pojawiły się fotografie, na których Magda prezentuje się odziana jedynie w kuse wdzianko i rajstopy, przybierając wyuzdane pozy.
Na najnowszym zdjęciu jest jeszcze bardziej gorąco, bo modelka postanowiła błysnąć nagimi pośladkami. "Jeszcze jedno! Bo raz to za mało. To ma lepszą perspektywę. Więc cieszcie się s**ki, a niektórzy z Was stracą panowanie nad sobą" - napisała obok zdjęcia.
Jak to w przypadku takich kontrowersyjnych fotek bywa, komentarze fanów są mocno podzielone. Jedni chwalą Frąckowiak za odwagę i piszą, że skoro modelka ma piękne ciało, to powinna je pokazywać. Drudzy zastanawiają się, po co to robi. Tym bardziej, ze przez tego typu zdjęcia dużo traci w oczach innych.

"Żenada, że tak nisko musisz upaść, żeby na siebie zwrócić uwagę". To jeden z łagodniejszych komentarzy internautów. Ci zażarcie dyskutują pod postem i zwracają uwagę, że pokazywanie ciała jest w porządku, pod warunkiem, że nie przekracza granic dobrego smaku. Dla wielu pokazanie gołej pupy to zdecydowanie już za dużo.
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie
Trwa ładowanie komentarzy...