Taco Hemingway w rytmie disco-polo i Męskie Granie głosem Eda Sheerana. Te filmy trzeba zobaczyć

Dezy i Jędrzej Skiba nagrali świetne przeróbki hitów "Tamagotchi" i "Początek". Ich wersje zachwyciły internautów
Dezy i Jędrzej Skiba nagrali świetne przeróbki hitów "Tamagotchi" i "Początek". Ich wersje zachwyciły internautów Fot. Screenshot YT
Youtuber Dezy i muzyk Jędrzej Skiba stworzyli wyjątkowe przeróbki hitów tego lata. Ich wersje hymnu Męskiego Grania i utworu "Tamagotchi" zaskakują i zachwycają jednocześnie. Kreatywne podejście spodobało się internautom, co widać po rosnącej z dnia na dzień liczbie odsłon.


Dezy i Jędrzej Skiba postanowili wziąć na warsztat jedne z najpopularniejszych przebojów tego lata - "Tamagotchi" duetu Taconafide i "Początek", hymn Męskiego Grania, oryginalnie wykonywany przez genialne trio Krzysztofa Zalewskiego, Dawida Podsiadły i Korteza. Ich interpretacje znanych hitów zaskakują już od pierwszych sekund, później jest tylko lepiej.
Jędrzej Skiba przyznaje, że spektrum muzyki, którą się inspirują się wraz z Dezym jest dosyć szerokie, dlatego zdecydowali się przerobić popularne piosenki na kilka, zupełnie różnych, stylów.

– Naśladowanie innych artystów było wyzwaniem, ale bardzo przyjemnym i rozwijającym– opowiada nam Jędrzej Skiba. – Zwłaszcza w przypadku "Początku” czuliśmy sporą frajdę próbując w krótkim, muzycznym fragmencie, oddać charakterystyczne cechy naszych ulubionych artystów, takich jak na przykład Radiohead – dodaje.
To dopiero początek
"Mistrzostwo, kiedy kolejne?", "Ta seria jest genialna", "Zakochałam się" - to tylko kilka z niemal półtora tysiąca komentarzy, w których zdecydowanie przeważają słowa zachwytu. Część widzów dopytuje o kontynuację, część jest spragniona autorskich utworów. Zważywszy na plany artystów - każdy miłośnik ich twórczości będzie zadowolony.

– Planujemy podobne nagrania w przyszłości, ale równolegle pracujemy również nad autorskim repertuarem - Dezy nad swoim, a ja nad swoim. Nie chcemy być utożsamiani tylko z coverami – komentuje Jędrzej Skiba.
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie

Oceń ten artykuł:

Trwa ładowanie komentarzy...
0 0O pracy w tym miejscu marzą setki osób. Tylko oferta dla stolarza wzbudziła drwiny
Bella Happy Pants 0 0Mniej powodów do zmartwień. 5 gadżetów – twoje dziecko będzie bezpieczniejsze
0 0Powiedzieli "sprawdzam". Oto, co się stało ze 100 obietnicami partii Kaczyńskiego
0 0Przestajemy wierzyć, że może być inaczej. Polacy wiedzą, kto wygra wybory
WYBORY2019 0 0Pozwolił powiesić plakaty kandydata PiS i teraz żałuje. "Popełniłem błąd i właśnie za niego płacę"
0 0Parodiował niepełnosprawnych? Pszoniak: Trzeba się puknąć w głowę!