Stres, smog i promienie UV mu nie straszne. Ten kosmetyk jest idealny dla kobiet żyjących w mieście

Ten produkt powinien znaleźć się w kosmetyczce każdej kobiety żyjącej w dużym (i nie tylko!)  mieście
Ten produkt powinien znaleźć się w kosmetyczce każdej kobiety żyjącej w dużym (i nie tylko!) mieście Fot. Instagram/ superpharmpoland, materiały prasowe
Szybki tryb życia, kariera i gwar miasta to to, co wiele z nas kocha najbardziej. Niestety nasza skóra może mieć na ten temat bardzo odmienne zdanie. Smog, klimatyzacja w biurze i stres to tylko kilka czynników, które wpływają na osłabienie jej kondycji. Jak temu zaradzić? Zdradzamy prosty sposób.

Na co dzień nie zdajemy sobie sprawy jak szkodliwe dla skóry są rzeczy, na które nie zwracamy uwagi, a które "atakują" nas z każdej strony. Klimatyzacja latem to przecież norma, stres to, chcąc nie chcąc, regularny element każdego dnia, a słońce jest tak wyczekiwane, że gdy się pojawi zamiast się przed nim chronić, wystawiamy do niego buzię.

Wrażliwa skóra wymaga lepszej pielęgnacji
Ciągłe eksponowanie na działanie szkodliwych czynników sprawia, że skóra traci wodę i mocno się wysusza. Klasyczny krem nawilżający to często za mało, zwłaszcza jeśli należymy do posiadaczek skóry wyjątkowo wrażliwej. W takiej sytuacji warto sprawdzić kosmetyki, które przeznaczone są do specjalistycznej pielęgnacji.

W życiu kobiety w wielkim mieście dobrze sprawdzi się m.in. Booster nawilżający Iwostin HYDRO Sensitia. Dzięki wyjątkowym składnikom jak np. kolagen morski, nie tylko mocno nawilży skórę, ale również ją wygładzi i sprawi, że nielubiane zmarszczki staną się niemal niezauważalne.
Booster możemy nakładać osobno, bezpośrednio na skórę albo łączyć go z ulubionym kremem, którego działanie, dzięki dodatkowemu składnikowi, będzie bardziej intensywne, a więc i nasza skóra będzie wyglądać bardziej świeżo i młodo.


Zabiegane mamy, studentki uczące się do egzaminów i businesswoman robiące karierę bez chwili wytchnienia - bez względu na w jakim wieku jesteśmy i czym się zajmujemy każda z nas zasługuje na najlepszą pielęgnację, która pozwoli zachować skórze zdrowy i promienisty wygląd, bez zbędnych wyrzeczeń.
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie
Trwa ładowanie komentarzy...