Kinga Rusin zachwyca bez makijażu na Instagramie. "Prawie jak nastolatka"

Kinga Rusin często jest komplementowana nie tylko za dziennikarski talent, ale i urodę. Tym razem zachwyciła fanów naturalnym selfie
Kinga Rusin często jest komplementowana nie tylko za dziennikarski talent, ale i urodę. Tym razem zachwyciła fanów naturalnym selfie Fot. Instagram/ kingarusin
47-letnia Kinga Rusin wrzuciła na Instagrama zdjęcie, którym zachwyciła fanów. Dziennikarka pokazuje się na nim całkowicie sauté, bez grama makijażu i wygląda naprawdę zjawiskowo. Tylu komplementów chyba sama się nie spodziewała!

Ludzie doceniają naturalność
Naturalne selfie Kingi Rusin na Instagramie nie mogło przejść bez echa. Dziennikarka, która na co dzień również wybiera raczej naturalny make-up, tym razem poszła dalej i odsłoniła się całkowicie, pokazując zupełnie nieumalowaną twarz. Nie każdy zdobyłby się na taki krok i może właśnie dlatego fani tak go docenili.

"Jak młoda Lara Croft", "Ślicznie, naturalnie i dziewczęco", "Zazdroszczę urody" - to tylko kilka z pochlebnych komentarzy pod zdjęciem dziennikarki, wśród których trudno znaleźć jakiekolwiek słowa krytyki. Trzeba przyznać, że dobiegająca 50-tki Kinga Rusin rzeczywiście nie wygląda na swój wiek.
Selfie bez makijażu stają się na Instagramie coraz popularniejsze. Agnieszka Sienkiewicz, Weronika Książkiewicz, Ewa Kasprzyk czy Kasia Nosowska - coraz więcej kobiet z polskiego show biznesu decyduje się na pokazanie naturalnej odsłony, co w większości przypadków jest przez fanów przyjmowane entuzjastycznie.

Dla Kingi Rusin to dobry ruch również z biznesowego punktu widzenia. Dziennikarka prowadzi firmę kosmetyczną, a dzięki takim zdjęciom staje się najlepszą jej reklamą i dowodem na działanie promowanych produktów.
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie
Trwa ładowanie komentarzy...