Te buty robią furorę na Instagramie. Popularnością wyprzedziły kultowe trampki

Ten Model Adidas podbił serca kobiet na całym świecie!
Ten Model Adidas podbił serca kobiet na całym świecie! Fot. Instagram/papakross
Sneakersy to buty, które nosimy też w letnie miesiące. Szczególnie jeden model podbił serca fanek mody. To Adidas NMD, który jest hitem na Instagramie nie tylko wśród kobiet. Ile kosztuje?

Sneakersy kochamy za wygodę i za to, że dobrze łączą się z wieloma elementami naszej garderoby. Najmodniejsze modele często możemy podpatrzeć na Instagramie. Tam hitem wśród potocznie nazywanych "adidasów" są buty...Adidasa.

Model NMD nawiązuje swoim stylem do lat 90. Na Instagramie pod hasztagiem #adidasnmd znalazło się aż 2 436 406 postów, a hasztag #nmd zliczył aż 3 345 440 wpisów. Buty Adidasa pobiły tym samym takie marki jak m.in. Converse oraz Pumę.

Choć w ofercie Adidas ma kilka różnych modeli NMD, ich wspólnym mianownikiem jest oryginalna podeszwa w technologii boost, czyli rewolucyjny materiał amortyzujący, charakterystyczny kształt i gumowa wstawka.
Ten model, który powstał dwa lata temu kupimy zarówno w klasycznych kolorach, czarnym i białym oraz w barwnych, zaskakujących połączeniach kolorystycznych.

Miłośniczki butów Adidasa chętnie wybierają model zaprojektowany przez Pharella Williamsa w pomarańczowo-fioletowo-zielonych barwach. Ceny sneakersów NMD zaczynają się od 300 złotych w górę.
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie
Trwa ładowanie komentarzy...