Te tatuaże omijaj szerokim łukiem. Oto najbardziej oklepane i kiczowate motywy

Warto się porządnie zastanowić, zanim zdecydujemy się na tatuaż
Warto się porządnie zastanowić, zanim zdecydujemy się na tatuaż Fot. Instagram
Decydując się na tatuaż warto dwa razy zastanowić się, zanim wybierzemy dany wzór czy napis. W końcu tatuaż zostaje na skórze na całe życie. W sieci nie brakuje oklepanych i kiczowatych napisów i malunków, na które wciąż decyduje się wiele osób. Tych dziar nie polecamy wam robić.

Są pewne sentencje i wzory w tatuażach. które wręcz trzeba omijać szerokim łukiem. Oczywiście można je usunąć, ale to wcale nie jest taka prosta i tania czynność. Najprostszy sposób na tatuaż – rób go z głową, przemyśl i nie powielaj tych wzorów.

Gwiazdki


Szczególnie na karku i plecach ten motyw najczęściej się powtarza. Rihanna jest posiadaczką małych gwiazdek na plecach, podobnie jak masa kobiet, które uparcie powielają ten wzór.

Z jednej strony nie ma się co dziwić, bo gwiazdki na ciele mogą wyglądać uroczo. Z drugiej ma się jednak wrażenie, że na gwiazdki decydują się dziewczyny, które zupełnie nie wiedzą, jaki tatuaż chcą mieć. Ani to wyszukane, ani głębokie.

Never give up


Tatuaże-napisy są jak najbardziej w porządku, pod warunkiem, że unikniemy oklepanych, banalnych sentencji. Jedną z nich jest "nie poddawaj się", pisana na ciele po angielsku. Tatuaż wykonywany jest zazwyczaj na nadgarstku. Podobnie jest ze słowami typu "believe", "love", "hope" i "carpe diem". Nawet przy najpiękniejszej czcionce tatuaż z oklepanym wyrażeniem będzie wyglądać po prostu fatalnie i banalnie.

Tatuaż z chińskimi napisami


Kolejny tatuażowy koszmarek. Chińskie napisy mają nieść przesłanie, tymczasem nieudolnie wykonany, nie znaczy absolutnie nic. Może być gorzej. Te mądrości to czasem nic innego jak pozycja z chińskiej karty dań. Trzeba uważać na tego typu tatuaże, bo można nieźle narazić się na śmieszność.

Róża


Mniejsza, bądź większa, obojętnie gdzie tatuowana, najczęściej występuje w kolorze czerwonym, lub czarno-białym. Nawet najładniejsze jej wykonanie nie zdziała cudów. Bardzo ckliwy i kiczowaty motyw.

Łapacz snów, znak nieskończoności i nutki za uszami


Jedne z najbardziej powtarzalnych motywów, wybieranych przez młode dziewczyny, które kompletnie nie mają pomysłu na tatuaż. Znak nieskończoności zazwyczaj tatuują na nadgarstku, łapacz snów na plecach lub żebrach, a małe nutki za uchem. Infantylnie i nudno.
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie
Trwa ładowanie komentarzy...