Gessler "rzuca mięsem" w więzieniu. Ta reklama to hit na dzisiaj!

Magda Gessler promuje najnowszy sezon "Orange is the New Black"
Magda Gessler promuje najnowszy sezon "Orange is the New Black" Fot. Screen/Netflix
Magda Gessler jest znana z ciętego języka. Restauratorka mówi co myśli i "rzuca mięsem", szczególnie w swoim programie. Jej temperament wykorzystali twórcy kampanii 6. sezonu serialu "Orange is t he New Black". Spot z udziałem Gessler i więźniarek z Litchfield podbija sieć.


Jest ostra w "Kuchennych rewolucjach" i tak samo bezkompromisowa w najnowszym spocie Netflixa. Twórcy kampanii najnowszego sezonu "Orange is the New Black" do promocji serialu zaangażowali Magdę Gessler we własnej osobie.

Restauratorka pojawia się w serialowym więzieniu, żeby skrytykować dania osadzonej-kucharki Red, czym wprawia w konsternację pozostałe bohaterki. Trzeba przyznać, że robi to bardzo przekonywująco.
Współpraca Gessler z Netflix to strzał w dziesiątkę. Nie dość, że dialogi Gessler ze wstawkami z serialu świetnie się komponują, to w dodatku osoba Gessler pasuje tu jak ulał.
Klip szybko podbił media społecznościowe. Ma już ponad tysiąc udostępnień i i sześć tysięcy reakcji. Warto podkreślić, ze długo wyczekiwany sezon popularnego serialu zadebiutuje w Netflixie już dzisiaj.

W nowej transzy dziewczyny z Lietchfield będą musiały stawić czoła więzieniu o zaostrzonym rygorze. Stare przyjaźnie zostawią wystawione na próbę i szybko zawiążą się nowe. Jedno jest pewne. Magda Gessler skutecznie zachęca do obejrzenia najnowszego "Orange is the New Black:"
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie

Oceń ten artykuł:

Trwa ładowanie komentarzy...
NATEMAT EXTRA 0 0“To jakby odbity człowiek”. Tutaj zachowały się ślady krwi powstańców