Kaczyńska zaskoczyła ślubną sukienką. Wyjątkowo tania i "z internetu"

Marta Kaczyńska w miniony weekend wzięła ślub
Marta Kaczyńska w miniony weekend wzięła ślub Fot. Instagram/mmkaczynska
Marta Kaczyńska w miniony weekend wyszła za mąż za biznesmena Piotra Zielińskiego. Mogłoby się wydawać, że zwiewna sukienka, którą założyła na ślub, pochodzi od znanego projektanta. Nic bardziej mylnego. Kaczyńska zamówiła ją w internecie, po bardzo niskiej cenie.


To, czy Marta Kaczyńska zaliczyła wpadkę, prezentując się w białej sukience w zaawansowanej ciąży, jest kwestią dyskusyjną. Na pewno zwiewna kreacja ze sporym rozcięciem była strzałem w dziesiątkę w upał.
Choć Kaczyńska mogłaby sobie pozwolić na zakup sukni od największych projektantów, postanowiła zamówić sukienkę w internecie. Podkreślająca ciążowe kształty kreacja pochodzi od gdyńskiej marki Everyday Official i kosztuje tylko 429 złotych, czyli bardzo mało jak na kreację ślubną.
Model wybrany przez Kaczyńską to "Anna", dostępny również w szarym kolorze. Jak reklamują ją producenci "niewielkie falbany w rozcięciu sukni i na ramionach powodują, że każda sylwetka wygląda w niej niezwykle smukło". Sukienka co prawda podkreśliła ciążowe kształty Marty, jednak wysmukliła ramiona i nogi prawniczki.
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie

Oceń ten artykuł:

Trwa ładowanie komentarzy...
NATEMAT EXTRA 0 0“To jakby odbity człowiek”. Tutaj zachowały się ślady krwi powstańców
O TYM SIĘ MÓWI 0 0Rządy PiS nazywała reżimem. Ta Czeszka może napsuć krwi Kaczyńskiemu bardziej niż Timmermans
0 0Ziemiec winę za stan mediów przerzuca na widzów. "Nie chcą wyważonego stylu"