To dla niego Edyta Górniak straciła głowę. Nowy ukochany jest od niej o 12 lat młodszy

Mateusz Zalewski i Edyta Górniak spotykają się ze sobą zaledwie od kilku miesięcy.
Mateusz Zalewski i Edyta Górniak spotykają się ze sobą zaledwie od kilku miesięcy. Fot. Instagram/matilodz
Edyta Górniak znów jest zakochana i szczęśliwa. Diwa od kilku miesięcy spotyka się z młodszym od siebie o 12 lat Mateuszem Zalewskim. Kim jest ukochany artystki?


Życie uczuciowe Edyty Górniak wzbudza wielkie emocje, a każdy związek 45-letniej artystki jest szeroko komentowany przez media. Gwiazda od kilku miesięcy jest szczęśliwie zakochana w Mateuszu Zalewskim, dla którego zdecydowała się porzucić Los Angeles, gdzie mieszkała od roku.

34-letni ukochany Edyty nie ma nic wspólnego z muzyką. Na co dzień jest menadżerem jednego z łódzkich hoteli, należącym do jego rodziny. Choć wkłada dużo serca w prowadzenie rodzinnego interesu, jego prawdziwą pasją są sporty samochodowe. Mateusz Zalewski jest kierowcą rajdowym z licznymi sukcesami, którymi lubi chwalić się w mediach społecznościowych.

Poznali się na spotkaniu towarzyskim
Edyta i Mateusz poznali się w Łodzi. Górniak leczyła wtedy chore kolano w jednej z prywatnych klinik. Po raz pierwszy spotkali się na jednym ze spotkań towarzyskich ze znajomymi Edyty. Ponoć zaiskrzyło między nimi od razu, a Edyta zupełnie straciła głowę dla nowej miłości.

Choć starają się nie afiszować ze swoim uczuciem, nie ukrywają przed światem tego, co ich łączy. Ostatnio partner gwiazdy skomentował ich związek na Instagramie, odnosząc się do plotek. Jeden z tabloidów napisał, że Górniak wynajęła detektywa, aby ten śledził jej ukochanego. Zalewski medialne rewelacje skwitował jednym zdaniem: "Założyłem okulary, bo z niedowierzaniem czytam, że moja Ukochana bawi się w Sherlocka Holmesa".
Młodszy o 12 lat? I co z tego
Pikanterii związkowi Górniak i Zalewskiego dodaje fakt, że Mateusz jest młodszy od swojej wybranki aż 12 lat. Jednak wiek nie stanowi żadnej przeszkody. Na salonach mówi się, że partner Edyty ujął ją dojrzałością, czułością i co najważniejsze zdobył zaufanie syna gwiazdy – Allana. Mimo, że Edyta nie publikuje w mediach społecznościowych słodkich fotek z nowym ukochanym, na ostatnich zdjęciach wygląda na szczęśliwą i zrelaksowaną. Być może to zasługa nowej miłości.
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie

Oceń ten artykuł:

Trwa ładowanie komentarzy...
0 0O pracy w tym miejscu marzą setki osób. Tylko oferta dla stolarza wzbudziła drwiny
Bella Happy Pants 0 0Mniej powodów do zmartwień. 5 gadżetów – twoje dziecko będzie bezpieczniejsze
0 0Powiedzieli "sprawdzam". Oto, co się stało ze 100 obietnicami partii Kaczyńskiego
0 0Przestajemy wierzyć, że może być inaczej. Polacy wiedzą, kto wygra wybory
WYBORY2019 0 0Pozwolił powiesić plakaty kandydata PiS i teraz żałuje. "Popełniłem błąd i właśnie za niego płacę"
0 0Parodiował niepełnosprawnych? Pszoniak: Trzeba się puknąć w głowę!