Bratnia dusza według znaku zodiaku. Sprawdź, z kim się dogadasz, a na kogo musisz uważać

Który znak zodiaku się ze sobą dogada,  a który nie?
Który znak zodiaku się ze sobą dogada, a który nie? Fot. YouTube
Jedni potrafią bez problemu dogadać się ze sobą, drudzy kompletnie nie mogą znaleźć wspólnego "flow". Być może w szukaniu bratniej duszy znaczenie ma znak zodiaku. Sprawdźcie, które znaki lubią się ze sobą, a na które trzeba uważać?


Choć każdy z nich się nabija i mało poważnie je traktuje, każdy je czyta. Horoskopy, bo o nich mowa dotyczą nie tylko naszego życia, ale też przyjaciół czy znajomych. Na podstawie horoskopu możemy wyczytać, które znaki zodiaku będą do siebie pasować, a które trzeba "omijać". Nawet jeżeli z jakimś znakiem zodiaku nie pasujecie do siebie, nie bierzcie tego aż tak do serca. W końcu horoskopy traktujemy z dużym luzem.


Jak to jest z tymi bratnimi duszami?
– Nie mamy takich żelaznych reguł, że rak z rakiem się zawsze ze sobą dogadają, chociaż jest takie powiedzenie, że rak rakowi oka nie wykole. Pewne znaki zodiaku się lubią ze sobą, na przykład ryby i raki, ale już niekoniecznie rak i baran. Chociaż to jest duży stopień uogólnienia, trzeba wziąć pod uwagę wiele czynników, takich jak położenie księżyca, planet czy słońca.


Przyjaźnie na siebie patrzą znaki tego samego żywiołu, albo płci. Znaki ogniste i znaki powietrzne będą się dobrze rozumiały ze sobą. Dogadają się ze sobą cholerycy i sangwinicy – podkreśla astrolog dr Piotr Piotrowski.
Kto na pewno znajdzie nić porozumienia ze sobą?
Byk i waga. Te dwa znaki zodiaku powinny się ze sobą polubić, bo mają podobne zainteresowania. Lubią rozmawiać ze sobą o kulturze, sztuce i oglądać stare filmy. Będą wychodzić razem na wystawę albo do teatru i zażarcie dyskutować o wrażeniach.


Bliźnięta złapią dobry kontakt z osobami spod znaku Wodnika. To luzacy patrzący na życie przez różowe okulary. Dużo się śmieją i potrafią cieszyć się z małych rzeczy. Mogą pójść razem na spacer i zachwycać się bez końca przyrodą.

Panna i skorpion dobrze się dopełniają i uzupełniają. Miedzy nimi iskrzy i jest chemia. Początkowa przyjaźń między tymi znakami może z czasem przerodzić się w związek. Z kolei przyjaciele spod tych znaków mogą się ścierać ze sobą, jednak ostatecznie dojdą do porozumienia.
Lew, który lubi grać pierwsze skrzypce i wszędzie go pełno z łatwością znajdzie wspólny język z koziorożcem. Osoby spod tego znaku zodiaku nie muszą brylować i oddają pole do popisu lwom. Nie oznacza to, że koziorożce nie są wesołymi i otwartymi ludźmi.

Kto się ze sobą nie dogada?
Baran i panna to znaki zodiaku, które powinny na siebie uważać. Osoby spod tych znaków mają wiele cech różniących ich od siebie i nie zawsze potrafią się zgrać pod względem charakterów. Mówi się, że panny są bardzo drobiazgowe, z kolei barany działają pod wpływem chwilowego impulsu.

Baran i skorpion to osoby silnie dominujące i lubiące rywalizację. Obydwoje kochają wygrywać. W miłości baran potrafi być bardzo impulsywny, z kolei skorpion nie dopuszcza kompromisów. Albo kocha, albo nienawidzi. Mówi się, że osoby spod tych znaków zodiaku nie stworzą stałego związku, a co najwyżej jedynie romans.
Byk i strzelec też nie zapałają do siebie sympatią. Mają odmienne osobowości. Byk to grzeczny tradycjonalista, z kolei strzelec to wolny duch. Byk lubi zapuścić korzenie, natomiast strzelec woli zmiany. Nie ma dla niego problemu, żeby spakować się i wyjechać na drugi koniec świata. Różni ich też podejście do finansów. Byk liczy grosik do grosika i jest oszczędny, natomiast strzelec lubi trwonić pieniądze na swoje przyjemności.

Rak i bliźnięta potrafią różnić się od siebie diametralnie. Rak to osoba ugodowa, bardzo spokojna. Dla domu i rodziny potrafi bardzo się poświęcić. Bliźnięta to niespokojne duchy, które ciągle gonią za nowymi wrażeniami. Będąc w związku ze sobą lub w przyjaźni takie osoby mogą się ze sobą nie dogadać.

Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie

Oceń ten artykuł:

Trwa ładowanie komentarzy...
PILNE
0 0Poznaliśmy marszałek Sejmu nowej kadencji. Kandydatka była tylko jedna
0 0Marszałek Macierewicz wyrzucił z siebie wszystko. Mówił o gender i "neosocjalistycznym imperium"
INN:Poland 0 0Od spalonej wątróbki do wynalezienia internetu. Fascynujący życiorys Paula Barana
Volkswagen 0 0Ciężarówka jak pociąg? Dzięki tej "elektrycznej" autostradzie nie jest to już science fiction
POLECAMY 0 0Polacy sprzątają Himalaje. Andrzej Bargiel wziął worki i poszedł na lodowiec. "Ilość śmieci szokuje"
MOTO 0 0Skoda Kodiaq, Karoq, Kamiq. Nazwy podobne, ale auta różne. Najlepiej wyjaśnia to… Krystyna Czubówna