Hit kosmetyczny z Biedronki za 6 złotych. Nawilży skórę i odżywi włosy

Maska z kokosa zastąpi krem nawilżający i preparat do demakijażu
Maska z kokosa zastąpi krem nawilżający i preparat do demakijażu Fot. Instagram
Produkty z kokosa mają szerokie zastosowanie nie tylko w kuchni, ale też w świecie urody. Nie trzeba wydawać mnóstwa pieniędzy na produkty kosmetyczne na bazie kokosa. Znajdziemy je w popularnych dyskontach. m.in. w Biedronce. Mleczko kokosowe bardzo dobrze sprawdzi w codziennych zabiegach pielęgnacyjnych.


Możemy dodawać go do zup, czy wielu innych potraw. Mleczko kokosowe, o którym mowa to produkt wszechstronny, który z powodzeniem znajduje zastosowanie zarówno w spożywczym, jak i beauty świecie.

W Biedronce za puszkę mleczka kokosowego zapłacimy 5, 99 złotych. Jeżeli niekoniecznie macie ochotę dodawać go do potraw, sprawdźcie jego cudowne zastosowanie w świecie urody. Tym bardziej, że mleczko kokosowe możemy stosować jako preparat usuwający makijaż, który nie podrażnia skóry i oczu.
Mleczko kokosowe skuteczne będzie również w walce z poparzeniami słonecznymi. Okład z mleczka złagodzi ból i pieczenie oraz bardzo dobrze nawilży skórę. Skoro mowa o nawilżaniu, produkt kupiony za kilka złotych w dyskoncie może nam zastąpić nawilżający krem na dzień, z kolei kąpiel z dodatkiem mleczka zapewni nawilżenie, zmiękczenie i poprawę kolorytu skóry.

Mleczko kokosowe odżywi też włosy. Można dodać je do szamponu, odżywki lub zastosować solo jako maskę. Wystarczy tylko na mokre włosy nałożyć dwie łyżki mleczka, następnie owinąć je folią i ręcznikiem, poczekać kilkanaście minut, a następnie spłukać.
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie

Oceń ten artykuł:

Trwa ładowanie komentarzy...
0 0O pracy w tym miejscu marzą setki osób. Tylko oferta dla stolarza wzbudziła drwiny
Bella Happy Pants 0 0Mniej powodów do zmartwień. 5 gadżetów – twoje dziecko będzie bezpieczniejsze
0 0Powiedzieli "sprawdzam". Oto, co się stało ze 100 obietnicami partii Kaczyńskiego
0 0Przestajemy wierzyć, że może być inaczej. Polacy wiedzą, kto wygra wybory
WYBORY2019 0 0Pozwolił powiesić plakaty kandydata PiS i teraz żałuje. "Popełniłem błąd i właśnie za niego płacę"
0 0Parodiował niepełnosprawnych? Pszoniak: Trzeba się puknąć w głowę!