"Teściowa śpiewa" to najlepsze, co dziś usłyszysz. Pani Beata stworzyła z zięciem niesamowity duet

Tesciowa śpiewa to wyjątkowy projekt, w którym nie sposób się nie zakochać
Tesciowa śpiewa to wyjątkowy projekt, w którym nie sposób się nie zakochać Fot. Instagram/ Screenshot YT
"Ostrożności nigdy za wiele - powiedział zięć, zamykając na kłódkę trumnę z teściową" - to tylko jeden z wielu głupich żartów o relacjach między teściową a zięciem, które tematem dowcipów są od dawien dawna. W dzisiejszych czasach mają niewiele wspólnego z rzeczywistością. Potwierdzeniem tego jest duet "Teściowa śpiewa", który podbija serca słuchaczy.


Nietypowy rodzinny band
Beata Łubczonek i Marcin Milanowicz to naprawdę nietypowi teściowa i zięć, którzy zamiast drzeć koty, tworzą razem... muzykę. Ich nietypowe piosenki w warszawskim klimacie zdobywają coraz większą ilość fanów, co dodaje im skrzydeł i motywacji do dalszego nagrywania.
Sama pani Beata przyciąga ludzi również wyjątkową osobowością. Kobieta emanuje dobrym humorem i pozytywnym nastawieniem do życia. Ma też dystans do siebie i świata, dlatego gdy słucha się jej piosenek usta uśmiechają się same i po jednym utworze ma się chęć na więcej.


Pisanie tekstów nie jest dla pani Beaty chwilowym kaprysem czy nowością. Okazuje się, że od dawna pisała wiersze, którymi się nie chwaliła, a które odkrył jej zięć. Ten, z kolei, swego czasu grał w rockowym zespole. Wystarczyło, że połączyli kropki, a wszystko stało się jasne - wspólny projekt był tylko kwestią czasu.
Wszystko zaczęło się od utworu "Warszawski słoik", który stworzyli jako autorską propozycję na warszawski szlagier na konkurs organizowany przez Muzeum Powstania Warszawskiego. Chociaż wówczas nie zdobyli żadnej nagrody, to gdy piosenka trafiła do sieci, od razu spotkała się z zachwytami słuchaczy.

Pani Beata i Marcin zaczęli tworzyć dalej i dziś na swoim koncie maja już kilkanaście utworów i wiele koncertów.

Wszechstronny talent i otwarta głowa
Choć zespół nagrywa już od 2014 roku, teraz zrobiło się o nim głośno na nowo, po niedawnym występie na festiwalu Otwarta Ząbkowska. Filmik z występu Teściowej, w którym rapuje (tak - rapuje!) z humorem, m.in. o przymierzaniu się do "drewnianej jesionki", ma już niemal 270 tysięcy odsłon i mnóstwo pozytywnych komentarzy.


"Wielkie brawa za odwagę. To jest naprawdę fajne!", "Realizowanie marzeń - level master. Brawo dla Rapującej Teściowej", "Pozazdrościć poczucia humoru i dystansu do siebie" - to tylko kilka z wielu słów zachwytu, które możemy znaleźć pod filmem z ostatniego występy.

Pani Beata, wraz z zięciem, z sukcesami łamie stereotypy - nie tylko te dotyczące rodzinnych relacji, ale i te odnośnie wieku. Teściowa udowadnia, że nie ma rzeczy niemożliwych, a marzenia naprawdę można zacząć realizować w każdym momencie.

Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie

Oceń ten artykuł:

Trwa ładowanie komentarzy...
0 0Małgorzata Tusk zadała szyku we Francji. Tak wyglądała obok małżonek Trumpa i Macrona
0 0Ciężarna Joanna Krupa całkowicie naga na okładce "Wprost". Stanęła w obronie LGBT
JACEK LIBERSKI 0 0"Robią z Polaków idiotów". Dlaczego Ziobro musiał wiedzieć o aferze hejterskiej
Unum 0 0Nie wszystkie ubezpieczenia chronią przez całe życie. Jak wybrać polisę, która nie wygasa
0 0Smutni 30- i 40-letni. Wyniki światowych badań dają do myślenia
WYWIAD 0 0Aktor, któremu na bank się udało. Lech Dyblik o tym, jak odbić się od dna i... ganiać Malkovicha
NEWSWEEK 0 0Polskę czeka kryzys senioralny? Władze ignorują poważną zmianę demograficzną
0 0Kuchciński odnalazł się po aferze samolotowej. Dostał "zadanie specjalne"
POLECAMY 0 0"Cały dom robi we wiadra". Sławojki i wychodki w środku polskiego miasta