Kasia Tusk już po ślubie? Tabloid dopatrzył się obrączki na palcu jej wybranka

Kasia Tusk już po ślubie?
Kasia Tusk już po ślubie? Fot. Instagram/makelifeeasier
Spekulowano już od dłuższego czasu, że Kasia Tusk wkrótce wyjdzie za mąż. Do tej pory były to tylko plotki. Tym razem "Super Express" dopatrzył się obrączki na palcu ukochanego Kasi Tusk - Staszka Cudnego, co oznacza, że zakochani są już po ślubie.


Ten związek od samego początku budzi ogromne emocje. Kasia Tusk i Staszek Cudny spotykają się ze sobą od 2008 roku, jednak nie opowiadają w mediach o swoim życiu prywatnym. Próżno szukać też ich wspólnych sesji zdjęciowych w kobiecych magazynach i mediach społecznościowych.
Media już kilkakrotnie podawały informację, jakoby córka Donalda Tuska stanęła na ślubnym kobiercu. Do tej pory były to tylko plotki. Czy tym razem jest inaczej? "Super Express" twierdzi, że autorka popularnego bloga "Make Life Easier" i jej wybranek są już po ślubie, a dowodem jest obrączka na palcu ukochanego Kasi. "To chyba oczywiste, co znaczy ta obrączka na moim palcu" - skomentował w tabloidzie Staszek Cudny.

Jak podkreśla tabloid, córka przewodniczącego Rady Europejskiej sama miała zasugerować, że wkrótce poślubi narzeczonego, publikując w mediach społecznościowych romantyczną sesję przed słynną fontanną Di Trevi w Rzymie. Póki co sama zainteresowana w żaden sposób nie odnosi się do tych rewelacji, a na swoim Instagramie publikuje modowe, urodowe i kulinarne inspiracje.
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie

Oceń ten artykuł:

Trwa ładowanie komentarzy...
NATEMAT EXTRA 0 0“To jakby odbity człowiek”. Tutaj zachowały się ślady krwi powstańców