Kuba Wojewódzki ma nową dziewczynę? Showman zabrał na randkę znaną stylistkę

Malwina Wędzikowska to nowa partnerka Kuby Wojewódzkiego?
Malwina Wędzikowska to nowa partnerka Kuby Wojewódzkiego? Fot. Instagram/ Malwina Wędzikowska
Kuba Wojewódzki kilka miesięcy temu rozstał się z Renatą Kaczoruk i już ma nową dziewczynę? Showman wybrał się na randkę z piękną i dużo młodszą od siebie Malwiną Wędzikowską. Kim jest towarzyszka Wojewódzkiego?

Kuba Wojewódzki jest już gotowy na nową miłość? Na razie nie wiadomo jaka relacja łączy tę dwójkę, jednak ich ostatnie spotkanie zdecydowanie miało charakter luźny i towarzyski. Wojewódzki zabrał na romantyczną randkę przy winie Malwinę Wędzikowską. Showman znany jest z tego, że umawia się z dużo młodszymi od siebie kobietami i nie inaczej jest tym razem.


Malwina Wędzikowska ma 35 lat i jest projektantką mody, stylistką i kostiumografką. Karierę w mediach rozpoczynała tworząc kostiumy i stylizując w programach telewizyjnych, m.in. w "Tańcu z gwiazdami" oraz "The Voice of Poland". Jesienią Malwina zadebiutuje jako prowadząca nowego programu TTV "Ostatnia szansa". Bohaterami show są mężczyźni, którzy z różnych względów przestali o siebie dbać.
Ten problem nie dotyczy Kuby Wojewódzkiego. Mimo upływu lat dziennikarz uchodzi za jednego z najlepiej ubranych mężczyzn polskiego show biznesu. Para póki co nie skomentowała zdjęć jednego z portali plotkarskich, który przyłapał ich na wieczornej randce.

Warto przypomnieć, że ostatnim partnerem Wędzikowskiej z którym pokazywała się w mediach był Rinke Rooyens, holenderski producent, reżyser i scenarzysta programów.
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie
Trwa ładowanie komentarzy...