Gwiazda serialu "rodzinka.pl" jest w ciąży. Pochwaliła się nowiną na Instagramie

Olga Kalicka z partnerem Cezarym
Olga Kalicka z partnerem Cezarym Fot. Instagram/ Olga Kalicka
Olga Kalicka, gwiazda serialu "rodzinka.pl" po raz pierwszy zostanie mamą. Aktorka radosną nowiną podzieliła się ze swoimi fanami za pośrednictwem mediów społecznościowych.


Olga Kalicka to 25-letnia zdolna aktorką, która szerzej publiczności znana jest z telewizyjnych seriali, m.in. "Na Wspólnej", "Ojca Mateusza" i "rodzinki.pl", w której wciela się w postać Magdy.

Aktorka niedługo będzie musiała odstawić pracę na drugi plan, bo z kilka miesięcy zostanie mamą. 25-letnia gwiazdka radosną informacją podzieliła się ze swoimi fanami na Instagramie, publikując urocze zdjęcie ze swoim partnerem i ojcem dziecka.
Z narzeczonym, Cezarym znają się jeszcze z czasów szkolnych, jednak z czasem ich drogi się rozeszły. On wyjechał z Polski, by tam pracować, ona została w kraju, by skupić się na aktorskiej karierze. Spotkali się ponowie podczas przypadkowego spotkania w samolocie do Nowego Jorku.
Kilka tygodni temu aktorka opublikowała zdjęcie ze swoim ukochanym, które podpisała tak: "Niedawno obchodziłam 25 urodziny. Dzięki niemu ten wieczór był wyjątkowy i nigdy go nie zapomnę! Cuda się zdarzają, a wieloletnia przyjaźń może przerodzić się w miłość" - skomentowała.

Na wiadomość o tym, że Olga jest w ciąży zareagowały starsze koleżanki-aktorki po fachu, m.in. Marta Żmuda-Trzebiatowska i Agnieszka Sienkiewicz, które pogratulowały jej pod postem.
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie

Oceń ten artykuł:

Trwa ładowanie komentarzy...
NATEMAT EXTRA 0 0“To jakby odbity człowiek”. Tutaj zachowały się ślady krwi powstańców
O TYM SIĘ MÓWI 0 0Rządy PiS nazywała reżimem. Ta Czeszka może napsuć krwi Kaczyńskiemu bardziej niż Timmermans
0 0Ziemiec winę za stan mediów przerzuca na widzów. "Nie chcą wyważonego stylu"