Kasia Warnke w oryginalnej kreacji na oficjalnej imprezie. Aktorka uderzyła w hejterów

Kasia Warnke nie boi się kontrowersji i chętnie zwraca uwagę na istotne kwestie
Kasia Warnke nie boi się kontrowersji i chętnie zwraca uwagę na istotne kwestie Fot. Instagram/ kasiawarnke
Kasia Warnke, znana jest nie tylko z odważnych kreacji aktorskich u Patryka Vegi, ale również z oryginalnego stylu, który zdecydowanie wyróżnia ją na polskich salonach. Tym razem Warnke wybrała klasyczną czarną kreację, ale nie to zwróciło uwagę fotoreporterów. Aktorka pokryła ciało wieloma, napisanymi flamastrem, hashtagami. Chciała zwrócić uwagę na istotny problem.


Zwrócenie uwagi na problem
Na wtorkowej imprezie Warnke wystąpiła w kreacji od jednego z najlepszych polskich projektantów - Macieja Zienia. Choć klasyczny strój podkreślił oryginalną urodę aktorki, to nie on był tej nocy najważniejszy. Kasia Warnke zdecydowała się na pokrycie ciała hejterskimi słowami. To element akcji "Love Over Hate", która ma zwrócić uwagę na problem hejtu zarówno w sieci, jak i otaczającej nas rzeczywistości.

Projekt ma na celu przeciwdziałanie hejtowi, który znaleźć można teraz wszędzie i który dotknąć potrafi wszystkich i wszystkiego. Do akcji może przystąpić każdy, kto nie godzi się na bezkarne i bezsensowne obrażanie bez większego powodu.
Fani zachwyceni
Fani pozytywnie skomentowali kreację Warnke, co pokazuje tylko, że coraz większa ilość ludzi - zamiast przymykać oczy - chce na hejt reagować i realnie mu przeciwdziałać. "Kasia to było bardzo dobre", "Rozwaliła Pani system, brawo", "+ 100 do dystansu. Jesteś ponad!" - to zaledwie trzy z kilkuset komentarzy wspierających działania aktorki.

Kasi Warnke daleko do cukierkowych, zawsze idealnych celebrytek. Aktorka nie boi się eksperymentować z wyglądem, eksponować ciała czy uczestniczyć w kontrowersyjnych akcjach. Jej kobiecość i pewność siebie sprawiają, że wydaje się być idealną ambasadorką anty-hejterskiej akcji.
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie

Oceń ten artykuł:

Trwa ładowanie komentarzy...
POLECAMY 0 0"Cały dom robi we wiadra". Sławojki i wychodki w środku polskiego miasta