Zakościelny zmienia branżę? Właśnie ogłosił nowy “rewolucyjny” projekt

Fot. facebook/Maciej-Zakościelny
Nadchodzi rewolucja w social mediach - ogłosił na swoim Instagramie Maciej Zakościelny. To dość niespodziewana deklaracja, biorąc pod uwagę, że aktor ma obecnie na głowie promocję nowego filmu oraz kilka innych filmowo-serialowych projektów w toku, a wprowadzenie “rewolucji” - w dowolnej dziedzinie - to z reguły praca na pełen etat.


Fani Zakościelnego nie wydają się jednak być zaniepokojeni. Trzymają kciuki za powodzenia nowego projektu, o którym na razie wiadomo tyle, że… będzie.

- Po raz pierwszy robię coś takiego. Biorę udział w pewnym projekcie, dzięki któremu media nabiorą zupełnie nowego wymiaru. Nie mogę jeszcze zdradzić, o co chodzi, ale ta kampania na pewno będzie widoczna - zapowiedział w nagraniu Zakościelny.

Wpis został opatrzony hashtagiem #spotkajmysię i to właściwie jedyny konkret, jaki z tajemniczej wypowiedzi można wyciągnąć. Okazuje się, że już tyle wystarczy, aby internauci zaczęli łączyć kropki i snuć różne wizje, rozważając, między innymi, zaangażowanie aktora w tworzenie... teatru online.

To z kim i gdzie finalnie spotka się Zakościelny, wciąż pozostaje jednak tajemnicą. Popisowy uśmiech Mony Lizy - to na razie jego jedyny komentarz do całej sprawy. Więcej informacji ma się jednak pojawić niebawem.
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie

Oceń ten artykuł:

Trwa ładowanie komentarzy...
NATEMAT EXTRA 0 0“To jakby odbity człowiek”. Tutaj zachowały się ślady krwi powstańców