Anna Lewandowska kończy 30 lat! Z tej okazji pokazała fanom wyjątkowe zdjęcie

Anna Lewandowska świętowała trzydziestkę razem z mężem, ale właściwe urodziny ma dopiero dziś, siódmego września
Anna Lewandowska świętowała trzydziestkę razem z mężem, ale właściwe urodziny ma dopiero dziś, siódmego września Fot. Instagram/ annalewandowskahpba
Anna Lewandowska, 1/2 najsłynniejszej polskiej power couple, obchodzi dziś urodziny. I to nie byle jakie, bo trzydzieste. To dla wielu ludzi czas podsumowań i przemyśleń, które bywają przerażające. Wydaje się jednak, że trenerka jest dokładnie tam, gdzie być powinna i wygląda lepiej niż niejedna dwudziestolatka!


Przełomowe urodziny
Choć swoją trzydziestkę świętowała na hucznej, zorganizowanej wspólnie z mężem imprezie, już kilka tygodni temu, to jednak dopiero dziś, siódmego września, przypadają  faktyczne urodziny Anny Lewandowskiej. Trenerka to prawdziwa kobieta instytucja. Od lat pracuje na własny sukces i zdecydowanie nie można powiedzieć o niej, że jest tylko żoną Roberta. Jej fitnessowe i dietetyczne imperium wciąż się rozrasta, zdobywając coraz większą rzeszę zwolenników, których styl życia trenerki inspiruje do działania i zmian.

W dniu swoich trzydziestych urodzin Lewandowska postanowiła nie tylko otrzymywać, ale również dawać prezenty i na swoim Instagramie poinformowała fanów o urodzinowych zniżkach. To jednak nie jedyne czym podzieliła się z obserwatorami trenerka. Z okazji wyjątkowego święta opublikowała na swoim profilu fotografię z mamą i dodała do niej opis który wzruszył fanów.
"Moja Mama to najwspanialsza kobieta jaką znam, silna, prawdziwa, ciepła. Dzisiaj jest nasze wspólne święto, to Jej dziękuje za to, że mnie urodziła 30 lat temu i wychowała na dobrego człowieka" - to właśnie te słowa spodobały się obserwatorom, z którymi Lewandowska nieczęsto dzieli się tak prywatnymi fotografiami.

Wydaje się, że Anna Lewandowska ma wszystko - karierę, męża, dziecko i niesamowite, pełne wyzwań życie, którego z pewnością nie można nazwać nudnym. Pozostaje życzyć jej dalszego rozwoju i realizacji kolejnych marzeń, bo wygląda na to, że trenerka wcale nie zamierza zwolnić tempa.
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie

Oceń ten artykuł:

Trwa ładowanie komentarzy...
0 0Pisał o "tęczowej zarazie". Stał się męczennikiem na prawicy
0 0Dlaczego wierzę Jarosławowi Kaczyńskiemu