"To powinna być okładka pierwszego numeru". Czytelnicy zachwyceni okładką nowego Vogue'a

Okładka October Issue Vogue Polska zachwyciła obserwatorów. Zdjęcia wykonała Zuza Krajewska
Okładka October Issue Vogue Polska zachwyciła obserwatorów. Zdjęcia wykonała Zuza Krajewska Fot. Materiały prasowe
Pierwszy numer Vogue Polska ukazał się w lutym 2018 roku. Wyczekiwany przez fanów magazyn zaskoczył kontrowersyjną okładką, która przez wielu została mocno skrytykowana. Kolejne wydania były znacznie bardziej klasyczne i nie wywoływały takich emocji. Okładka nowego numeru, podobnie jak pierwsza, nawiązuje do Polski. Tym razem jednak próżno szukać negatywnych słów.

Najlepsza okładka dotychczas?
Na okładce październikowego Vogue zobaczymy popularną polską top modelkę Monikę Jac Jagaciak w otoczeniu zespołu Polonia Polish Folk & Dance Ensemble Of Chicago. Kobiety w ludowych strojach pozują z Jac na tle Chicago - amerykańskiego miasta, w którym żyje ponad milion Polaków.

Zdjęcia do sesji okładkowej wykonała Zuza Krajewska, jedna z najpopularniejszych polskich fotografów mody, znana również z tworzenia oryginalnych i interesujących projektów takich jak m.in. "Imago", będący reportażem z chłopięcego poprawczaka, który powstawał przez wiele miesięcy.

Październikowa okładka to również pierwsza, przy której pracowała Karolina Gruszecka, szefowa stylistów polskiej edycji magazynu. Postawienie na polskie akcenty i polskie nazwiska opłaciło się, Instagram Vogue Polska pełen jest ciepłych słów zachwytu, których zabrakło w przypadku okładki z Anją Rubik i Małgorzatą Belą.
"Najlepsza okładka", " Taka nasza, swojska, a jednocześnie światowa", "Brawo, tam trzymać, promujmy nasz kraj, bo jest co promować" - to tylko kilka z setek pozytywnych komentarzy, które znajdziemy pod postem prezentującym najnowszy numer. Wśród nich znajdziemy też sporo głosów mówiących, że to najlepsza okładka dotychczas.


Październikowy Vogue Polska chce odczarować wizerunek rodaków za Oceanem, w środku znajdziemy zatem m.in. wywiady z osobami, które swoje życie i karierę zbudowały właśnie w USA. Nie zabraknie również elementu bardzo modowego, czyli sesji zdjęciowej z legendarnym Jerzym Antkowiakiem i jego modelkami. Nowy numer będzie dostępny od 12. września.
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie
Trwa ładowanie komentarzy...