Kim Kardashian studiuje... prawo?! Taką informację zdradził ostatnio Kanye West

Kim Kardashian zaangażowała się w kwestie społeczne, a w kwestii reformy więziennictwa rozmawiała z samym Donaldem Trumpem. Czy celebrytka chce zmienić wizerunek?
Kim Kardashian zaangażowała się w kwestie społeczne, a w kwestii reformy więziennictwa rozmawiała z samym Donaldem Trumpem. Czy celebrytka chce zmienić wizerunek? Fot. Instagram/ kimkardashian, realdonaldtrump
Kim Kardashian West wraz z mężem Kanye'm bardzo starają się wyjść poza standardowy celebrycki schemat i poza działalnością w show biznesie angażują się również w kwestie istotnie społeczne. W niedawnym wywiadzie artysta zdradził nawet, że jego żona zaangażowana jest tak mocno, że postanowiła studiować... prawo. Czy aby na pewno?


Nowa ścieżka kariery?
Ostatnie spotkanie Kim Kardashian West z prezydentem, Donaldem Trumpem, obudziło w gwieździe reality show apetyt na więcej. Tak przynajmniej mogło się wydawać po słowach jej męża, który zapytany o zaangażowanie Kim w reformę więziennictwa, w jednym z amerykańskich programów telewizyjnych zdradził, jakie kroki celebrytka poczyniła ostatnimi czasy.

"Moja żona aktualnie studiuje prawo i to dla nas niesamowicie poważna sprawa" - te słowa rapera spowodowały w mediach sporo szumu i zarówno fanom, jak i tym mniej przychylnym Kim komentatorom, trudno było uwierzyć, że to prawda. I rzeczywiście. Jak się okazało fakty są nieco inne, a gwiazda show na studia raczej się nie wybiera.
Rzecznik Kim Kardashian naprostował plotkę, tłumacząc, że w rzeczywistości chodziło o to, że celebrytka - w związku ze swoją działalnością społeczną - tak mocno zgłębia system prawny, że wydaje się jakby faktycznie studiowała prawo.

To oczywiście lekka przesada, ale z drugiej strony może Kim, wbrew pozorom, wcale nie byłaby taką złą kandydatką na prawniczkę? Przypomnijmy, że jej ojciec był znanym adwokatem, któremu sławę przyniosła słynna sprawa O.J. Simpsona, w której Robert Kardashian występował w roli obrońcy sportowca.
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie

Oceń ten artykuł:

Trwa ładowanie komentarzy...
0 0Serial zachwycił miliony, mamy teraz film. "Downton Abbey" to idealny tytuł na jesień
Actina 0 0Stąd wyjdą przyszli zwycięzcy turniejów gamingowych. Dom marzeń każdego gracza
Kazar 0 0Przestaniecie tęsknić za latem. Wczesnojesienna kolekcja Kazar to kwintesencja stylu
FELIETON MICHALIK 0 0Egzamin z konstytucji, testy psychiatryczne. Bez tego nie pozwólmy startować w wyborach
0 0Prezydent podpisał ustawę, będzie niższy PIT dla 25 mln osób. Ale jest jeden haczyk
0 0W trzy lata schudł 50 kg. Kamiński: Polityk PiS współczuł żonie z powodu mojego rychłego odejścia
WYWIAD 0 0W Sejmie się jej boją. Justyna Dobrosz-Oracz szczerze o "pościgach" za politykami
WYBORY2019 0 0Pierwszy sondaż prezydencki z Kidawą-Błońską! Zaskakujący wynik