Olga Frycz pochwaliła się niezwykłym talentem. Fani pytają, ile kosztują takie dzieła

Olga Frycz zdradziła, że jej pasją jest haft. Fani zachwycili się jej rękodziełem
Olga Frycz zdradziła, że jej pasją jest haft. Fani zachwycili się jej rękodziełem Fot. Instagram/ tojafrycz
Olga Frycz pokazała na Instagramie swoją pasję. Jej hobby w dzisiejszych czasach nie należy wśród młodych do najbardziej popularnych. Fani aktorki zachwycili się jej skrywanym talentem, czego wyraz dali w ogromie pozytywnych komentarzy. Co tak bardzo ich urzekło?


Oryginalna pasja
Olga Frycz lubi zaskakiwać swoich obserwatorów i fanów, a na swoim Instagramie jest bardzo naturalna, co wyróżnia ją spośród wielu influencerek, nie pozwalających sobie na chwile słabości i wiecznie wyglądających idealnie. Teraz aktorka pochwaliła się talentem, o którym dotychczas nie mówiła. Okazało się, że Frycz od dziecka... haftuje.

I to nie byle jak - jej tamborki (haftowane obrazki) wyglądają profesjonalnie i dobrze sprawdziłyby się jako dekoracja w wielu, nawet bardzo nowoczesnych, wnętrzach. Olga zdradziła, że tej sztuki nauczyła się już w wieku 8 lat i stała się ona nie tylko jej pasją, ale również dobrym ćwiczeniem cierpliwości. Gotowymi dziełami aktorka chętnie obdarowuje najbliższych.
Frycz przyznała jednak, że dostaje tak dużo pytań o cenę, że nie wyklucza sprzedaży rękodzieła. Zachęcają do tego również pozytywne opinie obserwatorów. "Naprawdę przepiękne!", "Chętnie powiesiłabym je u siebie w domu", "Zakochałam się" - to tylko kilka opinii, które znajdziemy pod postami artystki.

Haftowanie, robienie na drutach czy kaligrafia - zajęcia, które jeszcze kilka lat temu uchodziły za niszowe czy wręcz przestarzałe, teraz interesują coraz większą ilość osób. Jak widać, w dzisiejszym cyfrowym świecie, moda na rękodzieło trwa w najlepsze.
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie

Oceń ten artykuł:

Trwa ładowanie komentarzy...
WYBORY
0 0Dwa gole na PGE Narodowym! Mamy awans na Euro!
0 0"Warszawa w Budapeszcie". Nieoficjalnie: sensacyjne wyniki, Viktor Orban traci stolicę
WYWIAD 0 0Okrzyknięto ją feministką, choć... sama nie rozumie dlaczego. Natchniona rozmowa z Mery Spolsky
Burgenland Tourismus 0 0Takiej Austrii na pewno nie znacie. Jesienny wypad do Burgenlandu zmieni wasze myślenie o tym kraju
0 0W Białymstoku tej zimy WOŚP nie zagra. No, chyba że stanie się cud