Reprezentowała Polskę na Eurowizji, podejrzewano ją o transseksualizm. Jej metamorfoza przeraża

Gdyby nie nazwa konta, trudno byłoby zorientować się, że na zdjęciu widzimy Isis Gee
Gdyby nie nazwa konta, trudno byłoby zorientować się, że na zdjęciu widzimy Isis Gee Fot. Instagram./ tamara.gee.music
Isis Gee to amerykańska piosenkarka polskiego pochodzenia. W naszym kraju dała się poznać około 10 lat temu, kiedy to reprezentowała Polskę w konkursie Eurowizji. Wysoka blondynka o pociągłej twarzy - wygląd artystki zawsze budził niemałe emocje, ale na najnowszych zdjęciach jest wręcz nie do poznania.


Gdy Isis Gee pojawiała się w Polskich mediach, zdarzało się, że "życzliwi" nie kryli krytycznych opinii odnośnie jej wyglądu. Jej uroda nie wszystkim przypadła do gustu, a część z komentujących twierdziło nawet, że piosenkarka jest osobą transseksualną.
Choć do reprezentowania Polski na Eurowizji została wybrana głosami jurorów i telewidzów, to jednak na konkursie ostatecznie nie poszło jej najlepiej i rywalizację zakończyła na 24 miejscu. Od tej pory o Isis Gee słyszało się raczej niewiele.

Aktualnie artystka występuje jako Tamara Gee, wciąż nagrywa własną muzykę i jest również ambasadorką włoskiej marki kosmetyków. Obserwując jej Instagram nie da się jednak nie zauważyć sporych zmian, które zaszły w wyglądzie piosenkarki.
Biorąc pod uwagę ostatnie zdjęcia artystki można stwierdzić, że Isis Gee w ulepszaniu swojego wyglądu zrobiła jeden krok za daleko. Dziś bardziej niż siebie przypomina Anellę, polską celebrytkę wyglądającą jak żywa lalka Barbie. Jeśli taki był cel - udało się, ale jeśli nie może warto - przynajmniej na pewien czas - zrobić przerwę od stosowania wypełniaczy.
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie

Oceń ten artykuł:

Trwa ładowanie komentarzy...