Izabella Scorupco pokazała córkę na Instagramie:" Piękne! Wyglądacie jak siostry"

Izabella Scorupco z córką Julią
Izabella Scorupco z córką Julią Fot. Instagram/izabella scorupco
Izabella Scorupco jest mamą dwójki dzieci: syna Jacoba i córki Julii. Aktorka na najnowszym zdjęciu na Instagramie opublikowała zdjęcie pięknej latorośli, a towarzyszył temu wyjątkowy moment.


Dzieci celebrytów wzbudzają takie samo zainteresowanie, jak ich słynni rodzice. Jedni chronią ich prywatność, drudzy chętnie dzielą się zdjęciami latorośli w mediach społecznościowych.

Izabella Scorupco, aktorka i modelka, która w Polsce najbardziej znana jest z produkcji "Ogniem i mieczem" chętnie publikuje na swoim Instagramie migawki z codziennego życia w słonecznej Kalifornii. Na fotografiach nie brakuje rodzinnych ujęć, choć trzeba przyznać, że najnowsze zdjęcie na Instagramie aktorki jest wyjątkowe.
Scorupco opublikowała wspólne zdjęcie z piękną córką Julią, która kilka dni temu skończyła "oczko", czyli 21 lat. Uroczemu zdjęciu towarzyszą wyjątkowe życzenia, które Izabella złożyła swojej córce. " Dla mnie zawsze będziesz małą córeczką.Dziękuję życiu w każdej sekundzie dnia za pozwolenie mi być twoją mamą. Wszystkiego najlepszego mój cudzie świata " – napisała dumna mama. Warto podkreślić, że śliczna Julia jest owocem związku z Mariuszem Czerkawskim, z którym Scorupco rozwiodła się w 1998 roku.
Fotografia i życzenia wyjątkowo przypadły do gustu internautom, którzy komplementowali urodę zarówno mamy, jak i córki. "Wyglądacie jak siostry" "Iza, co ty robisz, ze wyglądasz, jak 18-tka" "piękna córka" – komentowali fani. Na razie nie wiadomo, czy Julia będzie chciała pójść w ślady słynnej mamy. Póki co jej Instagram wypełniają beztroskie zdjęcia z wakacji czy spotkań z przyjaciółmi.
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie

Oceń ten artykuł:

Trwa ładowanie komentarzy...
NATEMAT EXTRA 0 0“To jakby odbity człowiek”. Tutaj zachowały się ślady krwi powstańców
O TYM SIĘ MÓWI 0 0Rządy PiS nazywała reżimem. Ta Czeszka może napsuć krwi Kaczyńskiemu bardziej niż Timmermans
0 0Ziemiec winę za stan mediów przerzuca na widzów. "Nie chcą wyważonego stylu"