Już nie jest takim chucherkiem jak kiedyś. Gwiazdor "Top Model" nieźle "przypakował" na siłowni

Mateusz Maga od kilku miesięcy intensywnie trenuje na siłowni
Mateusz Maga od kilku miesięcy intensywnie trenuje na siłowni Fot. Instagram/ Mateusz Maga
Pamiętamy go jako bardzo szczupłego blondyna o długich włosach i delikatnej urodzie, który kilka lat temu zachwycił jurorów w "Top Model". Mateusz Maga włosów co prawda nie obciął, ani nie przefarbował, jednak postanowił wziąć się za siebie i wyrzeźbić ciało na siłowni. Efektami ćwiczeń pochwalił się w mediach społecznościowych.


Delikatna, niemal dziewczęca uroda, głos i długie blond włosy sprawiły, że obok Mateusza Magi nie można było przejść obojętnie w "Top Model". Jako że moda uwielbia oryginalność, Mateusz z powodzeniem robi karierę na zagranicznych pokazach mody.


Choć dalej jest bardzo szczupły, od kilku miesięcy intensywnie ćwiczy na siłowni i rzeźbi swoje ciało. Efektami ciężkiej pracy pochwalił się niedawno na Instagramie. Na najnowszym zdjęciu odsłonił swoje ciało, by pokazać wyrzeźbione ręce i klatkę piersiową. Trzeba przyznać, że metamorfoza w jego przypadku bardzo się udała, a ciężka praca na siłowni opłaciła się.
Pod zdjęciem nie zabrakło oczywiście wiązanki komplementów. "Świetne ciało", "perfekcyjna robota"," sexy", "ale przypakowałeś" – pisali fani. Modeling i siłownia to nie jedyne zainteresowania Mateusza. Młody model i celebryta próbuje również swoich sił w muzyce, a już w październiku zaprezentuje fanom nową piosenkę.
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie

Oceń ten artykuł:

Trwa ładowanie komentarzy...
NATEMAT EXTRA 0 0“To jakby odbity człowiek”. Tutaj zachowały się ślady krwi powstańców