Edyta Herbuś wyszła za mąż? Wygląda na to, że tancerka wzięła potajemny ślub

Edyta Herbuś wzięła ślub? Taka informacja właśnie obiegła media. Jej wybrankiem jest Piotr Bukowiecki
Edyta Herbuś wzięła ślub? Taka informacja właśnie obiegła media. Jej wybrankiem jest Piotr Bukowiecki Fot. Instagram/ edytaherbus
Edyta Herbuś, po zakończeniu związku z reżyserem operowym i teatralnym, Mariuszem Trelińskim, znalazła szczęście u boku Piotra Bukowieckiego. Para spotyka się od kilkunastu miesięcy, a aktualnie wybrała się wspólnie na Festiwal Filmów Fabularnych w Gdyni. To właśnie tak czujni paparazzi wypatrzyli na ich palcach obrączki.


Nie afiszowała się z nowym związkiem
O ile związek Edyty Herbuś z Mariuszem Trelińskim był dosyć medialny, to na wspólne fotografie, sesje okładkowe czy wielostronicowe wywiady z tancerką i Piotrem Bukowieckim nie było, co liczyć. Herbuś postanowiła zatrzymać ten związek tylko dla siebie. Wygląda na to, że również ceremonia ślubna tancerki obyła się bez błysku fleszy.

Informacja o tym, że jurorka "World of dance" jest już po ślubie, pojawiła się po tym, gdy pojawiła się na Festiwalu Filmów Fabularnych w Gdyni wraz ze swoim partnerem. Para zwróciła szczególną uwagę fotografów i innych gości nie tylko wspólnym pojawieniem się na oficjalnej imprezie (czego dotychczas raczej unikali), ale również małym błyszczącym szczegółem - złotymi obrączkami.
Kolejny sekretny ślub w show-biznesie?
Ten drobny detal wywołał podejrzenia, co do tego, że Edyta Herbuś wzięła potajemny ślub. Choć na razie to spekulacje, być może niedługo doczekamy się oficjalnego potwierdzenia tej informacji. Jeżeli to prawda to Herbuś będzie już kolejną, po Kasi Tusk, osobą publiczną, która zdecydowała się na cichy ślub, bez obecności dziennikarzy.

Piotr Bukowiecki wcześniej związany był z prezenterką telewizyjną Dorotą Gardias, ze związku z którą ma pięcioletnią córkę Hanię. Dziewczynka jest trzecim dzieckiem Bukowieckiego. Partner tancerki jest reżyserem i scenarzystą, który pochwalić może się nawet współpracą z Hollywood.


Edyta Herbuś od pewnego czasu również próbuje swoich sił w świecie filmu, już niedługo zobaczymy już m.in. w najnowszej produkcji Marka Koterskiego.
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie

Oceń ten artykuł:

Trwa ładowanie komentarzy...
0 0Serial zachwycił miliony, mamy teraz film. "Downton Abbey" to idealny tytuł na jesień
Actina 0 0Stąd wyjdą przyszli zwycięzcy turniejów gamingowych. Dom marzeń każdego gracza
Kazar 0 0Przestaniecie tęsknić za latem. Wczesnojesienna kolekcja Kazar to kwintesencja stylu
FELIETON MICHALIK 0 0Egzamin z konstytucji, testy psychiatryczne. Bez tego nie pozwólmy startować w wyborach
0 0Prezydent podpisał ustawę, będzie niższy PIT dla 25 mln osób. Ale jest jeden haczyk
0 0W trzy lata schudł 50 kg. Kamiński: Polityk PiS współczuł żonie z powodu mojego rychłego odejścia
WYWIAD 0 0W Sejmie się jej boją. Justyna Dobrosz-Oracz szczerze o "pościgach" za politykami
WYBORY2019 0 0Pierwszy sondaż prezydencki z Kidawą-Błońską! Zaskakujący wynik