Serialowy amant nie do poznania. Fanki rozpaczają: "Oby to była tylko charakteryzacja"

Mikołaj Roznerski to jeden z najprzystojniejszych polskich aktorów. Jego metamorfoza zszokowała fanki
Mikołaj Roznerski to jeden z najprzystojniejszych polskich aktorów. Jego metamorfoza zszokowała fanki Fot. Instagram/ mroznerski
Mikołaj Roznerski to jeden z najprzystojniejszych aktorów młodego pokolenia. Mężczyzna znany z komedii romantycznych i seriali takich jak m.in. "Singielka", "Druga szansa" czy "M jak Miłość" rozkochał w sobie fanki i zyskał miano amanta. Jego ostatnie zdjęcie na Instagramie zszokowało. Czy przystojny aktor... ogolił głowę?


Ładnemu we wszystkim ładnie?
Nowe zdjęcie Mikołaja Roznerskiego zaskoczyło obserwatorów. Po jego dotychczasowej fryzurze nie ma śladu - aktor pokazał się z całkowicie ogoloną głową. Nie wiadomo czy to prawdziwa zmiana czy jedynie charakteryzacja, jednak fani - a zwłaszcza ich kobieca część - nie są przekonani do tej metamorfozy...
"Z włosami znacznie lepiej", "O nie... włosy powinny być", "Typowy Sebix" - to tylko kilka głosów zawodu odnośnie nowego wizerunku aktora, które znajdziemy pod jego najnowszym postem.

Trudno stwierdzić czy mężczyzna rzeczywiście zdecydował się tak drastyczną zmianę czy jest to tylko - na co najbardziej spostrzegawczy zwracają uwagę - profesjonalna charakteryzacja. Sam Roznerski w opisie zdjęcia wspomniał o zbliżającym się nowym projekcie, co może potwierdzać teorie czujnych fanów.
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie

Oceń ten artykuł:

Trwa ładowanie komentarzy...