Takiej Dody nie znacie. Artystka podzieliła się występem sprzed niemal 20 lat

Doda nie zawsze miała wizerunek seksbomby
Doda nie zawsze miała wizerunek seksbomby Fot. Instagram/ dodaqueen
Kiedy myślimy "Doda", najczęściej przed oczami pojawia nam się seksowna blondynka w wyzywającym stroju, śpiewająca piosenki mocnym, rockowym głosem. Artystka właśnie zaprezentowała nagranie, na którym - jako nastolatka - wykonuje subtelny utwór Hanny Banaszak.


Występuje już od 20 lat
Twórczość Dody jednym może się podobać, a inni mogą jej nie znosić. Niewątpliwie jednak nie da jej się odmówić talentu. Wielu z nas nie pamięta, że Doda na scenie występuje już od dwudziestu lat i wcale nie zaczynała od kontrowersji i rockowych utworów, choć teraz mówi się przede wszystkim o nich.

Rabczewska właśnie podzieliła się z obserwatorami filmem, na którym jako 16-latka wykonuje popularny utwór Hanny Banaszak "W moim magicznym domu", pisząc przy okazji, że "Doda nie zawsze była Dodą...i nie zawsze nią jest", uchylając tym samym subtelnie rąbka tajemnicy o sobie w życiu prywatnym, poza sceną.
Doda coraz częściej dzieli się na Instagramie informacjami z życia prywatnego. Od dłuższego czasu wygląda również dużo delikatniej - zrezygnowała z rozjaśniania włosów i często pojawia się bez makijażu. Biorąc pod uwagę lawinę pozytywnych komentarzy - wygląda na to, że fanom zmiana wizerunku przypadła do gustu.
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie

Oceń ten artykuł:

Trwa ładowanie komentarzy...