Jarosław Bieniuk znów w reklamie. Tym razem piłkarz promuje kultowe buty

Jarosław bieniuk i Barbara Kurdej-Szatan w reklamie New Balance
Jarosław bieniuk i Barbara Kurdej-Szatan w reklamie New Balance Fot. materiały prasowe
Jarosław Bieniuk nie stroni od reklam. Piłkarz, który razem z dziećmi wystąpił w spocie jednej z sieci komórkowych tym razem zdecydował się promować markę New Balance. Jarosław Bieniuk razem z Barbarą Kurdej-Szatan wspierają nową odsłonę modelu NB 574.


To już drugie spotkanie Jarosława Bieniuka i Barbary Kurdej-Szatan na planie reklamowym. Tym razem aktorka i piłkarz w ramach kampanii "Dołącz do rodziny New Balance" promują model butów NB 574.

Połączenie tych dwóch , tryskających pozytywną energią osób świetnie wpisuje się w charakter kultowego modelu NB 574. Jarosława Bieniuka i Barbarę Kurdej Szatan zobaczymy m.in na witrynach sklepów New Balance, które znajdują się na terenie całej Polski, w największych centrach handlowych. Dodatkowo wizerunek Bieniuka i Kurdej-Szatan pojawi się w kampanii digitalowej w sieci Facebook, YouTube, Instagram oraz w kanałach komunikacji New Balance.
Kultowy model Model 574, jest gwarancją wygody i miejskiego stylu życia, w który wpisuje się doskonale. Łączy w sobie nowoczesny styl i sportowy wygląd, wzorowany na modelu obuwia biegowego. Środkowa podeszwa wykonana z miękkiej pianki EVA oraz wzmocniony zapiętek, zapewniają stabilizację i lepszą amortyzację stopy.
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie

Oceń ten artykuł:

Trwa ładowanie komentarzy...