Ojciec i syn podbijają świat modelingu i serca fanów. To nie jest zwykły duet!

Remco Van Der Linden i jego ojciec aad Van Der Linder we wspólnej sesji zdjęciowej
Remco Van Der Linden i jego ojciec aad Van Der Linder we wspólnej sesji zdjęciowej Fot. Instagram/remcoanddad
Urodzony w Holandii 43-letni Remco Van Der Linden od lat robi karierę w świecie modelingu. Niedawno dołączył do niego ojciec, 73-letni Aad Van Der Linden. Obydwaj występują na wybiegu i w sesjach zdjęciowych. Ojciec nie dołączyłby do syna, gdyby nie pewna historia. Poznajcie ją.


Jeszcze niedawno ich relacje były chłodne i żaden z nich nie pomyślałby, że czeka ich wspólna kariera. 73-letni Aad Van Der Linden przez wiele lat żył z piętnem wypadku drogowego, który spowodował 30 lat temu. Poczucie winy nie pozwoliło mu normalnie funkcjonować w społeczeństwie, ani utrzymywać relacji rodzinnych.

Stwierdził jednak, że najwyższy czas coś z tym zrobić. W związku z tym zapisał się na terapię EMDR. To metoda opracowana pod koniec lat 80. Skrót ten pochodzi od Eye Movement Desensitization and Reprocessing i znaczy "Desensytyzacja i przetwarzanie doznań emocjonalnych". W terapii zaburzeń stresu pourazowego, metodą EMDR przywołuje się i przetwarza dawne traumatyczne wspomnienia. Skupia się uwagę na wstrząsających doświadczeniach, przekonaniach na temat siebie i odczuwanych emocjach. W tej metodzie trwa naprzemienna symulacja, polegająca na wodzeniu wzrokiem za przesuwającą się dłonią terapeuty.
73-latek po zaledwie ośmiu spotkaniach z terapeutą zaczął odzyskiwać wewnętrzną równowagę i chęć do życia. Polepszyły się też jego kontakty z rodziną. Wspólne sesje z synem są dla Aada spełnieniem marzeń, frajdą i radością. Podobnie mówi o nich Remco i cieszy się, że ojciec wrócił do zdrowia.
Panowie świetnie wyglądają na zdjęciach nie tylko dlatego, że są niezwykle fotogeniczni i przystojni. Z ich wspólnych zdjęć bije ojcowska miłość. To samo widzą internauci i na każdym kroku komplementują ojca i syna. Profil na Instagramie "remcoanddad" doczekał się aż 12 milionów followersów, a liczba fanów wciąż rośnie.

Aad Van Der Linden i Remco Van Der Linden występują razem w kampanich modowych, sesjach zdjęciowych, ale też na wybiegu. Kilka tygodni temu 73-letni Aad pojawił się na jednym z pokazów mody na Holenderskim Tygodniu Mody.
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie

Oceń ten artykuł:

Trwa ładowanie komentarzy...