Joanna Kulig nagrała zmysłową wersję znanego przeboju. W klipie z kampanii Reserved towarzyszy jej francuska gwiazda

Trzeci rozdział „I Can Boogie” jest ostatnim filmem jesiennej kampanii Reserved w reżyserii Gordona von Steinera. „Rendez-vous” zwalnia tempo, by zostawić miejsce dla zupełnie nowej interpretacji tytułowego przeboju. W tej odsłonie, w bardzo zmysłowy sposób cover „Yes Sir, I can boogie” dla Reserved śpiewa jedna z gwiazd kampanii Joanna Kulig. Towarzyszy jej jedynie fortepian w jazzowej aranżacji. Po raz trzeci w historii bierze udział także francuska „it-girl” Jeanne Damas.


Rozdział „Rendez-vous” stanowi zbiór wrażeń między snem a jawą, ukazuje relację bohaterek, w tańcu przypominającym przedwojenne tango. "I Can Boogie" w niespiesznym, nastrojowym wykonaniu Joanny Kulig towarzyszy grze spojrzeń, gestów i niedomówień, jaka rozgrywa się między bohaterkami. Która z nich prowadzi, a która jest prowadzona? Przesłanie? Współczesna kobieta może wybrać swoją rolę i w tańcu, i w życiu. W filmie Jeanne Damas i Joanna Kulig zostają celowo skontrastowane, jedna nosi czarną kopertową sukienkę, druga - obszerną koszulę, jakby wyjętą z męskiej szafy.
„Kobiecość ma nieskończoną liczbę definicji i każda z nich jest piękna.” – tak przybliża przesłanie jesiennej kampanii Monika Kapłan, dyrektor marketingu Reserved. Stąd podział na trzy części, każda poświęcona innej wizji kobiecości. Choć każda odmienna, łączy je język tańca, który tak jak trendy w modzie - można interpretować na wiele sposobów.
Rozdział „Rendez-vous” rozgrywa się w scenerii eleganckiego klubu muzycznego i zapowiada w Reserved nową kapsułową kolekcję Premium. Czerń i biel, sporo zapożyczeń z męskiej szafy i ponadczasowa klasyka. Kolekcja Premium skupiona jest na jakości – projektanci postawili na szlachetne materiały jak wełna z merynosów czy kaszmir, bawełnę organiczną oraz bawełnę Pima. Znajdziemy w linii Premium elementy bazowe, które pozostaną w szafach na bardzo długo.

#ICanBoogie

Artykuł PR-owy Reserved.

Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie

Oceń ten artykuł:

Trwa ładowanie komentarzy...