I wtedy weszła ona, cała na żółto. Dominika Gwit ostatnią stylizacją podzieliła fanów

Stylizacja Dominiki Gwit okazała się porażką. Żółta sukienka na ściance nie spodobała się nawet jej fanom
Stylizacja Dominiki Gwit okazała się porażką. Żółta sukienka na ściance nie spodobała się nawet jej fanom Fot. Instagram/ dominikagwit
Dominika Gwit to popularna aktorka młodego pokolenia, która poza rolami filmowymi i teatralnymi słynie przede wszystkim z opowiadania o swojej wadze. Kiedyś mówiła o dietach i dążeniu do szczupłej sylwetki, teraz zapewnia, że z dodatkowymi kilogramami czuje się doskonale. W ostatnich dniach na pokaz mody aktorka wybrała żółtą stylizacją, która wzbudziła spore emocje. Dlaczego?


Stylista zamiast pomóc, zaszkodził
Dominika Gwit na ostatni pokaz mody Marty Banaszak wybrała dosyć kontrowersyjną stylizację. Długa suknia z rozcięciami na ramionach podzieliła fanów aktorki nie tylko ze względu na fason, ale również na kolor. Żółć, która królowała w sezonie wiosenno-letnim, w tej stylizacji nie sprawdziła się najlepiej.

Abstrahując od koloru, który jest w tej sytuacji mocno niefortunny, nie da się nie wspomnieć o kroju sukienki. Odcięta w pasie kreacja, której górna część jest "zbluzowana" to nie najlepszy pomysł dla osoby, która zmaga się z nadwagą – zamiast ukrywać mankamenty tylko je uwydatnia.

– Zarówno krój, jak i kolor sukienki jest modny, jednak osoby o sylwetce plus-size powinny do obowiązujących trendów podchodzić ostrożniej, ponieważ efekt może nie być korzystny – komentuje stylistka.
Wszystko poszło nie tak
Hiszpański dekolt również nie działa na korzyść aktorki, poszerzając optycznie sylwetkę. Kolejnym nietrafionym elementem sukni są wycięcia na ramionach, które nie są stworzone dla osób o sylwetce Dominiki. Dochodzi do tego rękaw zakończony falbaną, który zakrywa nadgarstek i uwydatnia pulchną dłoń wyłaniającą się z warstw żółtego materiału.


Ludzie kochają aktorkę, która bez skrępowania opowiada o swojej wadze i o tym, jak świetnie czuje się z nadprogramowymi kilogramami. Tym razem jednak jej najwięksi fani dostrzegli, jak niefortunna okazała się jej stylizacja.

"Proszę zmienić stylistę, please", "Wygląda mega źle", "Krótko i na temat okropnie", "Tą sukienką Pani Dominice ktoś zrobił krzywdę" – to tylko kilka głosów krytyki, które można znaleźć pod zdjęciem aktorki.

Dominikę Gwit można lubić lub nie, a jej poglądy podziwiać albo krytykować. Nie da się jej na pewno odmówić dystansu do siebie, którego wielu polskim gwiazdom brakuje. Aktorka organizująca warsztaty modowe dla kobiet plus-size i będąca dla osób o takiej sylwetce przykładem powinna chyba jednak nieco uważniej dobierać stylizacje...
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie

Oceń ten artykuł:

Trwa ładowanie komentarzy...