Mają je Małgorzata Rozenek i... Meghan Markle. Wegańskie torebki polskiej marki podbijają świat

Wegańskie torebki polskiej marki podbiły Instagram. Burgundowy model otrzymała od PETA sama Meghan Markle
Wegańskie torebki polskiej marki podbiły Instagram. Burgundowy model otrzymała od PETA sama Meghan Markle Fot. Instagram/ stella.nisreen.kanaan, marketafrank
Świadoma moda to trend potrzebny i coraz bardziej popularny. O ile o wegańskich restauracjach i kosmetykach słyszał już chyba każdy, to pewną nowością są... wegańskie torebki. Zachwyca się nimi m.in. Małgorzata Rozenek, a jedna została wysłana nawet do Księżnej Meghan. Stworzyła je polska projektantka.


Jej torebki to fenomen
Marka Aleksandry Kościkiewicz istnieje już od 2014 roku i od samego początku jest bardzo ceniona. Jednak naprawdę głośno zrobiło się o niej w sierpniu tego roku, kiedy organizacja PETA wysłała jedną z nich, słynącej z zamiłowania do wegańskiej skóry, księżnej Meghan. Ostatnio na Instagramie jej zalety zachwalała również Małgorzata Rozenek.

Od dłuższego czasu możemy zauważyć w modzie odwrót od wykorzystywania naturalnych zwierzęcych materiałów. Z korzystania z futer czy moheru rezygnują największe domy mody, a ludzie coraz częściej i chętniej decydują się na ubrania i akcesoria stworzone z materiałów syntetycznych.
Syntetyki niemal identyczne jak naturalna skóra
Choć jeszcze kilka lat temu sztuczna skóra mogła kojarzyć się z tandetą czy marnej jakości skajem, to dziś - gdy technologia i sposób tworzenia syntetycznych materiałów znacząco poszły do przodu - trudno jest odróżnić syntetyki od naturalnych skór.

Na swojej stronie projektantka pisze: " Najważniejszym celem naszej działalności jest przekonanie klientek, że torba wegańska uszyta nie ze skóry naturalnej lecz z wysokiej jakości tkaniny syntetycznej może być wysokiej jakości."
Wszystko wskazuje na to, że idzie to całkiem nieźle - produkty marki pokochały klientki nie tylko w Polsce, ale i na całym świecie – na Instagramie oznaczają się z nimi dziewczyny z Czech, Rosji czy nawet odległej Australii. Wśród polskich gwiazd, poza Małgosią Rozenek, noszą je m.in. Zosia Zborowska czy Justyna Steczkowska.
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie

Oceń ten artykuł:

Trwa ładowanie komentarzy...
0 0O pracy w tym miejscu marzą setki osób. Tylko oferta dla stolarza wzbudziła drwiny
Bella Happy Pants 0 0Mniej powodów do zmartwień. 5 gadżetów – twoje dziecko będzie bezpieczniejsze
0 0Powiedzieli "sprawdzam". Oto, co się stało ze 100 obietnicami partii Kaczyńskiego
0 0Przestajemy wierzyć, że może być inaczej. Polacy wiedzą, kto wygra wybory
WYBORY2019 0 0Pozwolił powiesić plakaty kandydata PiS i teraz żałuje. "Popełniłem błąd i właśnie za niego płacę"
0 0Parodiował niepełnosprawnych? Pszoniak: Trzeba się puknąć w głowę!