Joanna Kulig jest w ciąży. Gwiazda po raz pierwszy zostanie mamą

Joanna Kulig po raz pierwszy zostanie mamą
Joanna Kulig po raz pierwszy zostanie mamą Fot Instagram/ Joanna Kulig/Piotr Stokłosa
Dobra passa w życiu Joanny Kulig trwa. Po roli w "Zimnej wojnie" przyszedł czas na podbój zagranicznych festiwali filmowych. 36-letnia aktorka będzie musiała wkrótce zwolnić tempo, bo za kilka miesięcy po raz pierwszy zostanie mamą.


Każda jej rola wzbudza wielkie emocje, jednak to postać Zuli w "Zimnej Wojnie" poruszyła filmowy świat do tego stopnia, że mówi się o niej w kontekście Oscara. Ostatnio Kulig zachwyciła również Egipt, gdzie została okrzyknięta mianem najlepszej aktorki na Festiwalu El Gouna Film Fest 2018.

Niedawno o aktorce zrobiło się także w świecie mody. Wszystko to dzięki występowi w świetnie przyjętej przez publiczność kampanii Reserved, w której prezentowała ubrania polskiej sieciówki razem z francuską influencerką Jeanne Damas.

Joanna zapraszana jest również na liczne filmowe wydarzenia w Polsce. Niedawno miała zagościć na Festiwalu Kultury i Sztuki dla Osób Niewidomych, który odbył się w Płocku. Jak donosi serwis Gwiazdy WP, aktorka nie pojawiła się na festiwalu, jednak w krótkim wideo postanowiła wytłumaczyć się ze swojej nieobecności.

Gwiazda wyznała, że jest w ciąży i nie może przyjechać na festiwal ze względu na wizyty lekarskie oraz badania.
To będzie pierwsze dziecko Joanny i jej męża, reżysera Macieja Bochniaka, twórcy takich filmów, jak m.in. "Disco Polo" oraz "Przyjęcie". W najbliższym czasie 36-letnia artystka będzie musiała teraz nieco zwolnić tempo.
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie

Oceń ten artykuł:

Trwa ładowanie komentarzy...
0 0Pisał o "tęczowej zarazie". Stał się męczennikiem na prawicy
0 0Dlaczego wierzę Jarosławowi Kaczyńskiemu