Jako 11-latka zachwyciła w "Mam Talent". Klaudia Kulawik jest już dorosła i nagrała własny utwór

Klaudia Kulawik jest już dorosłą kobietą. Widzowie pokochali ją w "Mam talent", teraz nagrała własny singiel
Klaudia Kulawik jest już dorosłą kobietą. Widzowie pokochali ją w "Mam talent", teraz nagrała własny singiel Fot. ScreenShot YouTube/ Klaudia Kulawik
Klaudia Kulawik 10 lat temu zachwyciła jurorów programu "Mam talent", kiedy potężnym głosem wykonała ogromny hit Czesława Niemena "Dziwny jest ten świat". Długo było o niej cicho, ale dziewczyna wcale nie porzuciła marzeń o karierze muzycznej i wciąż szlifowała swój talent. Właśnie zaprezentowała autorski utwór.


Od "Mam talent" do własnej twórczości
Jako mała dziewczynka Kulawik podbiła serca jurorów i widzów popularnego talent-show. Przez ostatnie lata Klaudia rozwijała się muzycznie i szkoliła w londyńskim BIMM, czyli The British and Irish Modern Music Institute.
Pierwszy autorski utwór Klaudia zaprezentowała w marcu 2018 roku. Po wielu miesiącach przyszedł czas na kolejny - "Maybe Today". Młoda artystka jest autorką zarówno muzyki, jak i słów piosenki. Jazzowy utwór zachwycił fanów, którzy dają wyraz swojego podziwu w pozytywnych komentarzach pod teledyskiem dziewczyny.

"Świetny utwór, pięknie zaaranżowany", "Wow Klaudia zajdziesz daleko", "Bardzo dobre" - pod teledyskiem na kanale artystki na YouTubie znajdziemy same pozytywne głosy obserwatorów.
Choć często do udziału dzieci w różnego rodzaju talent shows podchodzi się sceptycznie - bo to przecież stres, presja, na karierę i tak jest za wcześnie, a za kilka lat nikt nie będzie o nich pamiętał - to jednak wydaje się, że Klaudii Kulawik udało się zadać takim teoriom kłam.

Dziewczyna nie została od razu rzucona na głęboką wodę i zamiast zostać dziecięcą gwiazdką postanowiła skupić się na nauce. Jednocześnie jej nazwisko do dziś pozostało w pamięci wielu osób, co - w połączeniu z wielkim talentem - daje jej szanse na zbudowanie prawdziwej kariery, trwającej znacznie dłużej niż kilka sezonów.
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie

Oceń ten artykuł:

Trwa ładowanie komentarzy...