Kasia Tusk jest w ciąży? Pojawiły się zdjęcia, które dużo mówią o jej związku

Kasia Tusk niedawno wyszła za mąż
Kasia Tusk niedawno wyszła za mąż Fot. Instagram/makelifeeasier.pl
Jeszcze do niedawna mówiono o ślubie Kasi Tusk i Staszka Cudnego. Jednak zamieszanie wokół córki Donalda Tuska nie cichnie. Tym razem jeden z tabloidów dopatrzył się mocno zaokrąglonych kształtów u 31-letniej blogerki.


Kasia Tusk i Staszek Cudny spotykają się ze sobą od 2008 roku. Para niedawno zdecydowała się wziąć ślub. Choć uroczystość skrzętnie została ukryta przed mediami i paparazzi, komentarz ukochanego Kasi Tusk rozwiał wszelkie wątpliwości. – To chyba oczywiste, co znaczy ta obrączka na moim palcu" – skomentował w tabloidzie Staszek Cudny.

Tym razem "Super Express" opublikował zdjęcie, na którym widać, że Kasia nieco się zaokrągliła. Dziennik zasugerował, że zmiana w wyglądzie Kasi Tusk może być wynikiem ciąży. Tym bardziej, że blogerka niedawno rozpisywała się o dobrodziejstwie zielonej herbaty, która świetna jest m.in. dla kobiet w ciąży. "Nareszcie znalazłam zieloną herbatę, która mi smakuje. Dzięki znikomej zawartości kofeiny kukicha świetnie nadaje się do picia dla dzieci, kobiet w ciąży i o późnych porach dnia" – pisała Kasia na MakeLifeEasier.
Sama zainteresowana w żaden sposób na razie nie odniosła się do tych rewelacji, natomiast na najnowszych zdjęciach na blogu możemy zobaczyć ją w luźnych sukienkach i swetrach. Czyżby w ten sposób chciała zatuszować nieco zaokrągloną sylwetkę?
Trwa ładowanie komentarzy...
NATEMAT EXTRA 0 0“To jakby odbity człowiek”. Tutaj zachowały się ślady krwi powstańców