Latynoskie klimaty u Patryka Vegi. W jego najnowszym filmie pojawi się gwiazda telenoweli "Luz Maria"

Angie Cepeda w najnowszym filmie Patryka Vegi zagra niebezpieczną przemytniczkę narkotyków
Angie Cepeda w najnowszym filmie Patryka Vegi zagra niebezpieczną przemytniczkę narkotyków Fot. Instagram/ Angie Cepeda
Pamiętamy ją najbardziej z hitowej telenoweli "Luz Maria", która pod koniec lat 90. podbiła serca polskich telewidzów. Teraz fani pięknej Angie Cepeda będą mogli ją zobaczyć na dużym ekranie w nowym filmie Patryka Vegi "Kobiety Mafii 2 ".


Najnowszy film Patryka Vegi będzie rozwinięciem wątków z pierwszej części. Reżyser zdecydował się również poruszyć w swoim filmie tematy takie jak np. południowoamerykańskie kartele, handel narkotykami, zabójstwa i porwania na zlecenie, kradzież luksusowych samochodów oraz terroryzm.
Zdjęcia kręcone będą w Niemczech, Hiszpanii, Kolumbii oraz Maroku. Zdjęcia za granicą Vega to nie wszystko – Vega postawił też szarpnąć się na międzynarodową obsadę. Zaangażował Enrique Arce, znanego z serialu Netflixa "Dom z papieru" oraz gwiazdę latynoskich telenoweli – Angie Cepedę. 44-letnia aktorka Kolumbii zagra niebezpieczną kobietę, powiązaną z przemysłem narkotykowym. Polscy fani Angie będą mogli zobaczyć ją za kilka miesięcy na żywo. Aktorka pojawi się w naszym kraju tuż przed premierą filmu, która zaplanowana jest na 22 lutego 2019 roku.
Oprócz kolumbijskiej gwiazdy w obsadzie zobaczymy starą gwardię aktorów Vegi, takich jak m.in. Agnieszka Dygant, Aleksandra Popławska, Janusz Chabior i Katarzyna Warnke. Totalnie inne oblicze, niż to, które prezentował nam do tej pory w kinie, pokaże Piotr Adamczyk. W Kobietach mafii 2 " spodziewaj się go w zdecydowanie nie-świętej roli, bo mowa tu o groźnym gangsterze.
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie

Oceń ten artykuł:

Trwa ładowanie komentarzy...