Dobranie idealnego biustonosza nigdy nie było proste. Dziś wszystko zmienia się dzięki tej aplikacji

Sandra Kubicka w instruktażowych filmikach marki
Sandra Kubicka w instruktażowych filmikach marki Fot. Screen YouTube
Dobranie właściwego rozmiaru biustonosza to nie taka łatwa sprawa. Od niedawna tę czynność można wykonać bez wychodzenia z domu i bez pomocy braffiterki. Wszystko dzięki specjalnej aplikacji, która pomoże dopasować stanik do naszego biustu. Wystarczy tylko odpowiedzieć na kilka pytań.


Coraz częściej kobiety decydują się na korzystnie z usług braffiterki,, czyli specjalistki, która pomaga dobrać odpowiedni rozmiar biustonosza. Dla tych, które nie mają takiej możliwości powstała specjalna aplikacja. Dzięki niej dopasowanie stanika będzie banalnie proste. Wystarczy tylko wejść na stronę Esotiq.com. Jak to działa? Zobaczcie!

Który typ stanika jest dla ciebie najlepszy?

Na stronie bieliźniarskiej marki kryje się hasło "Idealne dopasowanie". Po wejściu w apkę, musimy odpowiedzieć, który typ stanika jest dla nas najbardziej odpowiedni i najlepiej na nas leży. Do wyboru mamy push-up, półusztywniany i miękki.
Następnie trzeba określić rozmiar pasa obwodu i miseczki. Przechodzimy do kolejnego etapu, którym jest pytanie, jak długo nosimy obecny stanik. Dalszy krok to informacja odnośnie miseczek i ich właściwego dopasowania. Możemy to doprecyzować poprzez wybranie odpowiedniej ilustracji z informacją, czy są odpowiednio dopasowane, lub może czujemy się niekomfortowo, bo uciskają piersi.
Ważne jest również zaznaczenie pasa obwodu, który jest dopasowany, bądź za ciasny i wbija się w skórę. Następne pytania dotyczą ramiączek oraz sposobu zapinania przez nas stanika. Ostatni etap to określenie typu biustu. Odpowiedziałaś na te pytania? A więc aplikacja wybierze najodpowiedniejsze dla nas modele, oczywiście z kolekcji Esotiq.

To duża pomoc w codziennych zakupach

Oto jeden z nielicznych przypadków, gdy "reklamowa" apka naprawdę może ułatwić życie. Oczywiście o ile jako wady nie potraktujesz faktu, iż (co oczywiste) sprawdzi się wyłącznie w przypadku biustonoszy jednej marki. Jednak Esotiq należą się wielkie brawa za stworzenie świetnie działającej wirtualnej przymierzalni, w której znajdziesz proste i czytelne rysunki oraz konkretne i pomocne odpowiedzi na pytania, które nurtują niejedną dziewczynę.
Duży plus za uzupełnienie całości instruktażowymi filmikami z YouTube, w których ambasadorka marki Sandra Kubicka pokazuje m.in. jak odpowiednio dopasować pas obwodu oraz ułożyć biust w staniku. Zarówno aplikacja, jak i wideo z pewnością będzie sporym ułatwieniem dla wielu kobiet w codziennych zakupach.
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie

Oceń ten artykuł:

Trwa ładowanie komentarzy...
NATEMAT EXTRA 0 0“To jakby odbity człowiek”. Tutaj zachowały się ślady krwi powstańców
O TYM SIĘ MÓWI 0 0Rządy PiS nazywała reżimem. Ta Czeszka może napsuć krwi Kaczyńskiemu bardziej niż Timmermans
0 0Ziemiec winę za stan mediów przerzuca na widzów. "Nie chcą wyważonego stylu"